CARNAVALSVERENIGING '"T KNÖLLEKE LEUNEN A.an alle carnavalevrienden(dinnen)uit Leunen. Knöllekes en knollinnekes op vrijdag 1*f november aanstaande nodigen wij iedereen uit in het gemeenschapehuis van Leunen U aller bekend. Op deze avond zal de carnavalsfilm van het afgelopen seizoen te zien zijn, welke gemaakt is door de heer J«s Lóenen met medewer king van Frits Basten. Deze film, welke gemaakt is in opdracht van de carnavalsvereni ging, duurt ongeveer een uur. Wilt U dit carnavalsfeest Hog een keer meemaken kom dan op deze avond naar het gemeenschapshuis, waar wij om 20.00 uur iedereen groot en klein, jong en oud verwachten. Tevens willen wij iedereen die zich knolleke of knollinneke noemt, graag uitnodigen,, voor het bijwonen voor onze Algemene Ledenver gadering, welke aansluitend op deze film in het gemeenschapshuis gehouden wordt. Wij hopen dat dit jaar een groot aantal leden van de carnavals vereniging deze vergadering bij zullen wonen. Nadat de voorzitter de Algemene Ledenvergadering «eouend heeft, zal de secretatis het jaarverslag voorlezen. Dit jaarverslag heeft betrekking op de periode van 27 februari 1$7? tot en met 19 februari 1980. Voor iedere deelnemer aan deze vergadering is een exemplaar aan wezig. Hierna zal door de voorzitter nog enkele mededelingen ge daan worden dit met het oog op de komende carnaval 1981. Wat al weer kort voor de deur staat. Waarna de rondvraag volgt, tijdens dezè rondvraag kan iedere deelnemer aan deze Algemene Ledenvergadering zijn of haar vragen c.,q. suggesties near voren brengen. Wij als carnavalsvereniging van Leunen zullen trachten deze vragen te beantwoorden of in beraad te nemen. Allemaal tot ziens op vrijdag 14 november om 20.00 uur in het knollenhuis» namens het bestuur, voorzitter, L.H.L. Jacobs secretaris, G.J.P.M. Verkoeijen

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1980 | | pagina 7