DORPSRAAD LEUNEN Verslag Tergadering 13 oktober 1980 - Er zijn verschillende klachten bij de dorpsraad binnengekomen over heggen en struiken, die het uitzicht voor het verkeer be lemmeren. Het de desbetreffende eigenaren zal kontakt worden opgenomen. - Vanuit de gemeente is toegezegd dat de bewegwijzering naar het sportveld wordt geplaatst. - De dorpsraad is van mening dat de nota "Woningbehoefte kleine kernen 1980-1995"goed is opgesteld en hopelijk zal de praktijk uitwijzen dat deze ook zo wordt uitgevoerd. Dit door continuï teit in de woningbehoefte te handhaven. Reakties van de dorps raad over deze nota gaan via het dorpenoverleg. De volgende dorpsraadvergadering is 10 nov, a.s» AKTIE JANTJE BETON. Woensdag 22 oktober a.s. zullen de leidsters van de peuterspeel zaal t Ukkenest" bij U aan de deur komen voor de aktie Jantje Beton. Deze landelijke aktie vraagt Uw steun voor het jeugdwerk in al zijn facetten. Bovendien ontvangt de peuterspeelzaal zelf de helft van de opbrengst uit onze Leunse gemeenschap, zodat wij weer nieuwe materialen e.d. kunnen aanschaffen. Helpt U ons ook? Alvast onze hartelijke dank. FANFARE-DRUMBAND "ST. CATHARINA" Zondag 19 oktober: concert door de fanfare te Oostrum van 1^,00 tot 16.00 uur. Het feestgebeuren van de harmonie van Oostrum vindt plaats in de tuinbouwloods aan de Stationsweg, We vertrek ken vanaf het gemeenschapshuis te Leunen om uiterlijk 13«30 uur» 8 november: federatief muziektournooi in de schouwburg te Venray. Gevonden en verloren voorwerpen tijdens het afgelopen muziekfeest; Gevonden; een huissleutel, een portemonnee met koffersleutel, en een portemonnee met inhoud, bovendien is gevonden een blauwe jon gensjack met witte kraag en witte manchetten. Deze zaken zijn terug te bevragen bij M. Steegs, Albionstraat 31, tel, 83^5^. Verloren; een crême-kleurige regenjack met ritssluiting, maat 38. Mogelijk heeft iemand de verkeerde jas meegenomen, want er is gevonden een eveneens crême-kleurige regenjack, maat k2 met een kam en zakdoek. Gelieve hierover kontakt op te nemen met Mevr. Philipsen, Horsterweg 19 te Leunen, tel 81073,

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1980 | | pagina 4