GEVONDEN VOORWERPEN TIJDENS MUZIEKFEESTEN Een bromfietssleutel merk Yamaha. Een beurs met inhoud en een beurs met sleutel» Terug te bevragen bij: M« Steeghs, Albionstraat 31» Tel» 83^5^ FANEARE-DBOMBAND "ST. CATHARINA" Zondag 12 oktober: medewerking door de fanfare aan de Schellens dag te Zeilberg. Het is de bedoeling dat we bijelkaarkomen aan de "Draaf" om 16.30 uur, waar we worden ontvangen door de heer L, Ham. Van 16,^5 uur tot 17.15 uur zal er een muzikale rondwandeling plaatevinden door alle korpsen, welke onder leiding staan van Dhr. Schellens. Het optreden van onze vereniging is geepland om 18»00 uur in de feesttent, waarna om 19*30 uur een gezamelijk op treden plaatsvindt van de korpsen uit Herten, Oirlo en Leunen. We vertrekken om uiterlijk 16.00 uur vanaf het gemeenschapshuis te Leunen» Zondag 19 oktober: concert door de fanfare te Oostrum bij gelegen heid van de Dorpsfeesten» Ons optreden is gepland om 1^.00 uur en zal ongeveer een uur duren» L.V.B. afd. Leunen Donderdag 16 -October moederavond om 19»30 uur H» Mis tot intentie van de L.V.B, De moederavond wordt verder gevierd in het- gemeen schapshuis, met een lezing over: Hart en vaatziekte door Mevr» Verbeek uit Eindhoven. Opgave voor de cursus"Hoe verzorg ik tuin en kamerplanten?' Deze wordt gegeven in de Biologlscheschool te Horst. De eerste les is op Donderdag 30 Oct. om 8 uur. Verdere data zijn Dinsdag k Nov - 18 Nov - 25 Nov. De kosten worden nog nader bekend gemaakt» K.P.J. LEPNEN Zoals jullie weten houden we op 10 oktober a.s» onze jaarlijkse feestavond» Op deze avond wordt tevens de contributie ad. 20, geind» De aanvang is 20.00 uur. Op 18 Oktober a.s» gaan we naar de wijnfeesten in Duitsland. We vertrekken om 8.00 uur 's morgens vanaf het gemeenschapshuis. Zorg dus dat je op tijd bent en zorg tevens voor een geldig paspoort, want de verantwoording hiervoor draag je zelf. De kosten voor de wijnfeesten zijn 20,— p»p. Dit bedrag wordt tevens op de feest avond betaald»

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1980 | | pagina 4