Bij deze willen wij alle inwoners van Leunen, Veulen en Heide, die op spontane wijze hun geldelijke steun hebben gegeven, aan onze donateursaktie, van harte bedanken. Door uw bijdrage is deze aktie voortreffelijk geslaagd» Namens SV Leunen. Het bestuur. KERKDIENSTEN VEULEN Vredeszondag Za 20-9 19.00 Hgm voor zal Marie-Ewals-Holtackers en overl ouders Zo 21-9 9.^5 Hgm 5 zeswekendienst voor zal ïïim van de Goor 11,15 Hgm voor zal Gerardus de Lauw Ma 22-9 8,00 Lsm overl fam Thissen-Hendriks Di 23-9 8.00 Lsm zal Sef Linders Wo 2^-9 8.00 Lsm zal Ber v Ooi en zoon Wim Do 25-9 8.00 Lsm zal Ger Hendriks en Iteodora Arts Vr 26-9 8.00 6de zeswekendienst zal Wim van de Goor Za 27-9 19.00 Hgm voor levende en overl fam Cleven AKOLYTHBNvoor 21 sept. H. Heintjes, H. Timmermans en P. Timmermans MISDIENAARSSpreeuwenberg, v Dongen De algemene missiekalendfr ia verschenen de kalender staat in het teken van traditlonale schilderkunst van het Indonesische eiland Bali. De kalender geeft 12 mooie reprodukties te zien in kleuren, waarbij de Bijbel centraal staat, meer in t bij zonder waar deze handelt over hot leven van Jezus Christus, De prijs is 't zelfde als het vorig jaar nl. zes gulden, 't vorig jaar zouden wij er 100 plaatsen. De opbrengst wordt gebruikt voor de financiering van het werk voor missie en zending. De komende week zullen de Ruuper rondbrengers deze u aanbieden. Mogen wij wederom op U steun rekenen. Hartelijk dank. BERICHTJES OVER DE KLEUTERS TE-VEULEN Het project familie loopt erg goed we gaan zelf 2 boeken maken een over verschillende typen woningen zoals huizen, flats, woon boten enz. en een boek over families. Kunt u in het weekend met uw kind plaatjes uitknippen oypr deze onderwerpen en deze maan dag mee naar school geven.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1980 | | pagina 7