Verder heeft de afdeling Veulen de K.P.J. Leunen uitgenodigd voor de rock and roll-avond op zaterdag 20 september a.s. in zaal-dan cing 't Veule, met weiombekende D.J. Tinus Tussegas. Komt allen, want zo iets mag en kaar je niet missenJll! W.S.V. "DE BELHAMELS" Hoera we kunnen weer club doen! We mogen nl. "proefdraaien" in de peuterspeelzaal. En wel a.s. zaterdag van l4»00 u tot 15.30 u. ATTENTIE!! Zijn er nog kinderen die lid willen worden van de wandelclub? Voor 1980 staat er nog het volgende op het programmat 28 sept. wandelclub in Gemert, 19 okt. Berg en Dal en 30 nov. de Sinter- klaastocht in Merselo. Verder de Sinterklaasniddag en winterwan- deltochten. En zoals je hierboven ziet kunnen we ook weer aan het knutselen. Iets voor jou? Meld je dan aan bij Fr. Haegens, Trijnestraat k tel. 871^9. MUZIEKFEESTEN LEUNEN Aan alle inwoners van Leunen, Veulen en Heide. Passe-Partouts. Tijdens de rondgang door de leden van de fanfare met de passe partouts voor de muziekfeesten is gebleken dat niet iedereen thuis was of nog nog niet besloten had 00 eventueel een passe partout te kopen. Daarom kunnen de inwoners van leunen,Veulen en Heide die nog een of meerdere kaarten willen kopen dit alsnog doen op de Rabobank of op het secretariaat, Vullingsstraat 20 tel.: 86563 - Hulpverlening Het is overweldigend om te zien hoeveel inwoners van Leunen, Veulen en Heide en zelfs daarbuiten, hulp willen verlenen tijdens de muziekfeesten. Eenieder die zich beschikbaar heeft gesteld om zijn of haar medewerking te verlenen ontvangt in het weekend hier over bericht. Mede dankzij Uw hulp hebben wij veel vertrouwen in een goed ver loop van de muziekfeesten.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1980 | | pagina 4