FANFARE-DRUMBAND "ST. CATHARINA" Vrijdag 19 september; serenade b.g.v. de opening van de hobby ruimte in de Gelderkoel te Heide, We komen bijeen om 19,30 uur te Heide, dit in afwijking van de berichten verleden week in de ruuper. Zondag 21 september: concours van de drumband te Wessem, Onze drumband die de laatste tijd avond weder avond te horen was in de kom van Leunen, zal in de tweede divisie trachten een zo goed mogelijke beurt te maken. Het bestuur en de overige leden van onze vereniging wensen de instructeur en de drummers erg veel succes toe bij hun optreden te Wessem. Voor supporters, die overigens van harte welkom zijn, is er nog plaats in de bus. Opgave kan gebeuren bij Jan Voesten en Antoon Claessens, zowel voor en na de repetitie alsook telefonisch» Iedereen, zowel de drummers als de supporters worden verzocht om ongeveer 12,15 uur aanwezig te willen zijn bij de L.L.T.B. te Leunen, vanwaar de bus om uiterlijk 12.30 uur zal vertrekken. Zondag 12 oktober: concert te Zeilberg Zondag 19 oktober: ooncert te Oostrum. 26 september tot en mot 5 oktober; muziekfeesten in yerband met het 60-jarig bestaansfeest van onze vereniging. Vele werk is reeds gedaan door het feestcomité, veel werk zal door vrijwil ligers van de overige verenigingen gedaan worden, maar ook zal er erg veel werk door de leden van onze eigen vereniging moeten worden verricht. Houdt u allen paraat, zodat een beroep ten allen tijde mogelijk is. K.P.Jf. LEUNEN Dinsdag 23 september gaan we weer beginnen met het K.P.J.-seizoen We hebben dan om 20.00 uur een ledenbijeenkomst in zaal Martens. We hopen op deze avond veel leden en nieuwe leden te mogen ver welkomen. Alle 15-jarigen van Leunen zullen een dezer dagen een brief in de bus krijgen over de K.P.J. Met 15 jaar mag je nl. bij de K.P.J. Op deze avond kun je je tevens opgeven voor de wijnfeesten naar Duitsland. Hoogstwaarschijnlijk zal dit op zaterdag 18 oktober plaatsvinden. We willen dit jaar eens een andere streek bezoeken. Je mag op deze dag ook net als vorige jaren introducés meenemen. Verder zal op vrijdag 10 oktober a.s. de feestavond gehouden wor-

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1980 | | pagina 3