DORPSRAAD LEMEN Terslag vergadering 8 éept 1980 Groenvoorziening in Leunen Daar er geen reakties binnengekomen zijn bij de dorpsraad n.a.v, enkele suggestie's voor groenvoorziening in de Euuper d.d. 22 augustus is besloten om voorlopig niet meer op dit punt terug te komen. Woningbouw De dorpsraad is medegedeeld dat half. september gestart zal wor den met de böuw van de woningen nabij Rondeveld en Urbanusweg in Leunen West. De volgende dorpsraad vergadering is 13 okt. a.s. W.S.V. "DE BELHAMELS" A.s. zondag is de aangekondigde sport en speldag. Hiervoor wor den jullie om 9.^5 uur bij het gemeenschapshuis verwacht. Kom in sportkleding en breng boterhammen mee. Voor ouders die belang stelling hebben en willen tonens e.e.a. vindt plaats op een van de velden in sportpark "de Wieën" van 10.00 tot 15.00 uur. In verband met het samenstellen van groepjes hadden we graag dat degene die niet mee kan doen, zich even afmeldt. Bedankt en veel plezier zondagl BEJAARDEN Zoals u in de kranten hebt kunnen lezen wordt er door het win kelcentrum Veflray in samenwerking met de harmonie die dit jaar 120 jaar bestaat een feestweek georganiseerd van 12-19 septem ber. In het kader van deze week is ook een avond gepland uitsluitend voor de bejaarden van Venray dus ook voor de Kerkdorpen. Het feest zal plaatsvinden in een tent op het terrein van het vroe gere hotel de Gouden Leeuw. De avond begint om 19.00 uur. Toegans is gratis. Er is muziek, men kan dansen, een kwis enz.. Dus zorg dat u er bij bent, maandag 15 september om 19.00 uur.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1980 | | pagina 3