RUITBRNIEPWS "ONS GENOT" Uitslag van de limburgse kampioenschappen van zondag 31 aug. j.l. te Sevenum. Achttal klasse middel 2e prijs met 121-J pnt en hierdoor reserve kampioen in de klasse middel. Hieraan namen deels H. Claessens met Pillij, Th. Geurts met Gepke, P. Goumans met Pascal, P. Kuenen met Alex*. P. Seintjes met Kantor, P. Takken met Korien, J. Voermans met Orion, Mej. P. Weijs met Pardieu en ale commandant J. Vlemmix met Orex. Viertal klasse licht 10e prijs met 101 punten.- Hieraan namen deel, als commandant J. Vlemmix, J. Hendrix met Ordonnoursj Mevr. M. Kuenen met Olaf k; Mej. M. Nellen met Sonjaf J. Peters met Nico en als reserve en comman dant in de parade voor het viertal, G. Seintjes met Marlando. Ind, dressuur, klasse Lil 2e prijs P. Takken met Korien. amazones en Suiters proficiat. veteranenwedstrijd: Dit jaar zal onze afdeling deze wedstrijd organiseren, en wel op zondag 12 oktober a.s. Liefhebbers hiervoor kunnen zich voor 1^ september opgeven bij J. Vlemmix, breevenneweg 1a, tel. 83888, L.V.B. afd. Leunen Op maandag 8 sept. openen we ons winterprogramma. Om 7*30 uur H. mis tot intentie van de L.V.B. Daarna de Jaarvergadering met jaar en finanoieelverslag. De avond wordt verder verzorgt door Dom Melskens. Foto-Film-Dia. 50 Jarig Jubileumfeest te Roermond op zaterdag 20 sept. Opgave en nadere informatie hierover a.s. maandag met de vergadering. Ook kunt U zich opgeven voor de cursussen die in het winter programma zijn opgenomen, ook hierover nadere uitleg a.s. maandag. Er wordt gecollecteerd om zieke L.V.B. leden, vanwege 't jubileum feest een gratis Lourdesreis aan te bieden. Het bestuur verwacht een grote opkomst. Fanfarefeesten Zoals U allen wel bekend is, viert de fanfare Leunen-Veulen-Heide van 26 sept. t/m 5 Oct. 't 60 jarig bestaansfeest. Daar er ver schillende activiteiten in deze dagen op touw zijn gezet, is er- veel hulp nodig. Ook op de hulp van onze leden wordt zeker ge rekend» Het bestuur hoopt dat vele dames een of meerdere avonden willen helpen. U kunt zicht hiervoor opgeven bij Mevr. Geurts- Wismans Telf. 821^1 voor 10 sept. a.s. (kan ook met de Jaarverg.)

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1980 | | pagina 6