BEJAARDEN De vakantie is weer voorbij en we kunnen weer tot actie komen. De handwerkclub is weer volop aan de gang, maar de club is een beetje gedund. Daarom nieuwe leden zijn van harte welkom. Wij willen hopen dat er toch enkele zijn, die hier aan mee willen doen dinsdagmiddag om de veertien dagen, (ook dat kienen gaat gewoon weer door). De pik-nick in Venray was voor ons wel een slecht gekozen dag, wel jammer. Haar het was toch werkelijk wel de moeite waard. Een volgende keer boter! De fietstochten zijn helaas door omstandigheden en ook wel een beetje door nalatigheid (neom me niet kwalijk) niet nan bod ge komen, maar de zomer is nog niet voorbij en de herfst kan ook nog mooie dagen hebben. Wij willen proberen om in september of misschien oktober bij onze andere aktiviteiten nog enkele rond jes te maken» De volgende week beginnen we weer .met de danscursus. Ik mag hopen dat we er nog iets van onthouden hebben, zo niet dan begin nen we maar weer van voren af aan. Het is toch gezellig. De contributie over de maand juni is nog niet betaald, daarom wou ik vragen of u dat a.s. dinsdag even wil betalen, dan kan ik het doorgeven. Op woensdag begint weer de gym, zörg dat je er bij bent!! (houd je fit)l KORFBALCLUB "ORANJE-WIT Op het toernooi in Castehray behaalden de volgende groepen de 1e prijs in hun groep. Aspiranten: Oranje Wit 1 en Oranje Wit 5 Pupillen: Oranje Wit 1 Uitslag: DIS B - Oranje Wit B 0-2 De trainingstijd voor Aspiranten 3 en 2 is veranderd. Het is nu geworden: donderdag van 18 tot 19 ui» Aspiranten 3. Woensdag 18 tot 19 uur Aspiranten 2. Het komende weekend gaat onze competitie van start. We willen er nog op wijzen dat de wedstrijden voor de pupillen in Leunen worden gespeeld. De overige allemaal in Venray. Als dit niet meer nodig is dan horen jullie het wel.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1980 | | pagina 11