DORPSRAAD LEUNEN Verslag vergadering dorpsraad, 11 mei 1980 Trapveldje Iir t najaar 1980 wordt er een trapveldje voor de Leunse jeugd gerealiseerd, op het reeds van dë gemeente eigendom zijnde per ceel Smits aan de Albionstraat. De toegang tot dit trapveld zal aan de achterzijde van het perceel worden gesitueerd. Jeugdhuis +19 mei zal het jeugdhuis worden gesloopt. Wat er met de ont stane ruimte wordt gedaan, zal op een volgende vergadering worden teruggekomen. Glasoontainer Daar er op onze suggestie betreffende de glascontainer weinig reakties zijn gekomen zal deze voorlopig op zijn huidige plaats blijven staan. Maaien wegbermen Aan de gemeente zal worden doorgegeven voor het maaien van de volgende wegbermen! Scheiweg, Teeuwenhofweg, Laagriekbroekseweg 1ste km Beemdweg v.a. Horsterweg en de onoverzichtelijke krui singen, splitsingen en bochten. Verder word gevraagd om het bij werken van de wegkanten Veulenseweg» De volgende dorpsraad is 9 juni a.s. FANFARE-DRUMBAND "ST. CATHARINA" Donderdag 15 mei: verzorging van het communiefeest te Leunen# De leden van de fanfare en de drumband worden verzocht om 9*^0 uur aanwezig te zijn om de communiekantjes af te halen. Bijelkaar komen bij het gemeenschapshuis te Leunen. Donderdag 15 mei: concert te Wanssum. Ons optreden zal plaats vinden om 17.00 uur. Wij worden verwacht in het gemeenschapshuis te Wanssum om ongeveer 16.30 uur. Vrijdag 16 mei: serenade bij gelegenheid van het huwelijk van ons lid Nelly de Lauw. We komen bijeen om 19.15 uur bij het gemeen schapshuis. Zondag 23 mei: concert door de fanfare en de drumband te Venray voor D.S.V.j De drumhand zal optreden om 16.15 uur. De fanfare is aansluitend om ongeveer 16.25 uur. Men heeft onB verzocht om ongeveer een uur voor het optreden aanwezig te willen zijn.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1980 | | pagina 7