W.S.V. "DE BELHAMELS" Zpals {jullie weten gaan we a.s. zondag wandelen in Dilsen. Dit ligt in België vlak bij Maaseik. Alle leden, dus ook de nieuwelingen, worden om 10.00 u bij het gemeenschapshuis verwacht. Er wordt niet in uniform gewandeld, maar denk wel aan boterhammen, wandelboekje en 50 ct. Voor het adres van het startbureau zie "Peel en Maas" van deze week. OUD PAPIER II!! Maandag 31 maart wordt er weer oud papier opgehaald in de kom van Leunen. wordt verzocht het papier goed gebundeld om - 18.00 u. aan de straat te zetten. Milieubewuste mensen die buiten de kom wonen, weet het: de container voor oud papier staat bij de L.L.T.B. en de glascontainer bij de Vullingsstraatl Bij voorbaat dank! KIENEN Woensdag 2 april is de maandelijkse kienavond t.b.v. de gezamelijke wandelsportverenigingen. Deze wordt gehouden in zaal "In den Engel" en de aanvang is 20.00 u. K.P.J. LEÏÏNEN Woensdag 9 april a.s. wordt er een film gedraaid in de Gelderkoel te Heide voor de hele kring Venray. De aanvang is 20.00 uur. De titel kun je opvragen bij een van de bestuursleden. Introducés zijn van harte welkom. Dit jaar willen wij als afsluiting van het K.P.J.-seizoen een bow lingavond houden. Voor het bespreken van de banen moeten we natuur lijk weten, hoeveel personen er meegaan. Je kunt je hiervoor opge ven tot 3 april bij: Marian Smits, Albionstraat 44, tel. 81728. Voor deze avond hoeven jullie geen inschrijfgeld voor de banen te betalen. Enkel de consumpties zijn voor eigen rekening. Deze avond is helaas niet bestemd voor introducés. Bowlingavond deze is op 1 Juli. K.M.G. 25 maart "Maria Boodschap" feestdag v.h. K.M.G. 31 Maart avond wake: 1 april installatiefeest, ouders en belangstellende zijn welkom op 't clublokaal om 19.00 uur. *t werkske in de lente is van 28 maart t/m 12 april. Kleding-schoeisel enz...is nog steeds waardevol voor de missie, te bezorgen Albionstraat 42, Leunen

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1980 | | pagina 4