DORPSRAAD LEUNEN Verslag vergadering dorpsraad 10 maart j.l. Dorpenoverleg Tijdens de vergadering van het dorpenoverleg is naar voren ge komen, dat de woningbouw weer stagnatie heeft opgelopen door Maastricht. Toch wil men trachten voor de bouwvakvakantie met de woningen te starten. D.B. Dorpenoverleg In het dagelijks bestuur van dhr. Philipsen IJsselsteijn dhr. Vullings Vredepeel dhr. Heidens Leunen dhr. Claessens Veulen dhr. Bosch Oirlo Laatste rondvraag De bewoners van de Horstsrweg hebben gevraagd om verlichting bij de bushalte. De bewoners zullen eerst zelf informeren. Trapveldje Er is weer een brief naar de gemeente gestuurd met het dringend verzoek, om de overige alternatieven op korte termijn verder te onderzoeken. Bespreking stand van zaken Jeugdhuis Aanwezig waren, d.b. Stuurgroep Jeugdhuis, d.b. Jeugdcommissie dorpsraad, dhr. Vossen afd. Jeugdzaken v.d. gemeente (uitgenodigd door stuurgroep), dhr. Thaunissen van het R.J.C., dhr. Konings van het Stichting bestuur Puree. De situatie van het Jeugdhuis is besproken met de verschillende groeperingen (zie boven). De Jeugdkommissie moet' gaan onderzoe ken v;at er op dit moement en voor de toekomst aan basisvoorzie ningen voor Jeugd- en Jongerenwerk nodig is. De dorpsraad zal de situatie voor een eventuele gymzaal nader bekijken. Alle groeperingen hebben zich bereid verklaard om op "k april op nieuw bij elkaar te komen om definitief de toekomst van het Jeugd huis te bepalen. Willen die verenigingen, die nu of in de toekomst van basisvoor zieningen voor de jeugd gebruik wensen te maken, dit voor 1 april kenbaar maken bij de Dorpsraad of Jeugdcommissie. het dorpenoverleg zijn gekozen': voorzitter sekretaris penningmeester

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1980 | | pagina 4