LEKTORESs 19.00 H. Reintjes; 8.00 Mevr. Weije? 11.15 G. van Kem- (pen. HUWELIJKSAFK.Harry Tissen (Blitterswijck)-Gerry de Lauw VASTENACTIE: ffi.j vestigen uw aandacht op de vastenactie. Vergeet de mensen in nood niet 11 VACATURE KERKBESTUUR: Zoals U op de parochievergadering van maandag 10 maart hebt kunnen horen treedt dhr, M. Loonen af als kerbestuurslid. Wij danken dhr. Loonen heel hartelijk voor alles wat hij in zijn bestuursperiode voor de kerk van Leunen gedaan heeft. Om de vacature, die ontstaan is, te doen verdwij nen vragen wij parochianen, uw gedachten te laten gaan over deze zaak. Mocht U een geschikte kandidaat kennen en weten dat deze bereid ie deze funotie te vervullen dan kunt deze schriftelijk ter kennis brengen aan het kerkbestuur. Dit kunt U doen tot 15 april a.s. Daarna zal een voordracht gemaakt worden en de Bisschop van Roermond zal dan uiteindelijk een benoeming doen. KERKRAMEN: De afgelopen dagen is er weer een raam van de kerk stuk geschopt met voetballen op het gemeenschaps plein. Wij vragen ouders en ieder ander, die de jeugd bezig ziet met het voetballen aan de kerk, deze jongeren te verzoeken uit de buurt van de kerkramen te blijven. De kosten van herstel zijn zeer groot. Bedankt voor uw medewerking. Ook de jeugd zelf vragen we in de omgeving van de kerk ramen niet te voetballen. DAMESKOOR: Zaterdag 15-3 zingen we in de mis om 7 uur Dinsdag 18-3 om 8 uur Jaarvergadering in *t Ge meenschapshuis Kleine zaal. Woensdag 19-3 o® half 9 repetitie. 60 jarig jubileum Fanfare "St. Catharina" In september is het zestig jaar geleden dat de Fanfare St. Catha rina opgericht werd. Zoals U uit de regionale pers hebt vernomen is de feestcommissie er in geslaagd een groot aantal gerenommeer de artiesten tijdens dit tiendaagse feest in Leunen te laten op treden. De feestcommissie zal hopelijk niet tevergeefs beroep doen op alle verenigingen in Leunen, Veulen en Heide om hun steun en daadwerke lijke hulp te verlenen en zodoende dit feest te doen slagen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1980 | | pagina 3