34 Optocht bej scholcarnaval ien 't Veule. Op vrejdagmiddag trekt der enne optocht dus de kern van 't veule. Ien den optocht ziede rar vogels, die fluite vur die van Nuyten. Ok ziede andere "rare vogeld"die hiël veul fluite. De Joekskapel "Luuster efkes"göt ok fluite vur die van Nuyten. Kom allemoal kieke, het begint urn kwart over iën! Tot dan. Prins Sef, Prinses Evi, narretje Anita, alle kiender, lierkrachte en ouders van Basisschool Antonius Veule Nieuws van uw Dorpsraad De nieuwe Veulense Telefoongids is uit! Deze week zal het handige, geheel bijgewerkte gidsje door Ad Knapen huis aan huis bezorgd worden. De omslag (kappetunie in het Venrays), wordt vanzelfsprekend opgesierd door onze nieuwe trots: De Hoefslag. Bedrijven of particulieren die graag nog een extra gids willen hebben kunnen dat bij mij kenbaar maken zodat we dat kunnen regelen. Jaarlijkse Parochie-en Dorpsraadvergadering. In overleg met het kerkbestuur is afgesproken dat de jaarlijkse gecombineerde vergadering, dit jaar op dinsdag 21 maart gehouden zal worden. Noteer dit alvast in uw agenda! Nader bericht volgt. Dorpsfamiliefouffet Dit dorpsgebeuren dat rond de eeuwwisseling voor het eerst heeft plaatsgevonden, is inmiddels uitgegroeid tot een dorpstraditie. Ook dit jaar organiseert de Dorpsraad Veulen in samenwerking met onze Dorpskok en zaalhouder Antonie Thielen een uitgebreid dorpsfamiliebuffet. Het eetfestijn zal gehouden worden op 1e Paasdag, zondag 16 april. Diegenen die al vaker aanzaten aan deze dorpsdis weten het al: Dat wordt weer smikkelen en smullen! Noteer ook deze datum! Nadere informatie hierover wordt via "De Ruuper"bekend gemaakt. G.Reintjes, secretaris Dorpsraad Veulen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1980 | | pagina 37