■LORIËNTATIETOCHT Zondag 3 Febr. is de laatste tocht in de serie winterwandeltoch- texr. Voor deelnemers van vorige keren is er nauwelijks uitleg meer nodig. Maar voor nieuwelingen die even een frisse neus wil len halen tussen alle carnavalsfestiviteiten door, even het vol gende: er wordt hier in Leunen gewandeld over een afstand van 5 km, onderweg zijn er spelletjes en opdrachten. Na afloop zijn er herinneringstegeltjes en prijsjes voor alle deelnemers. Er wordt gestart tussen 13.00 en 14.00 uur vanuit café Martens en het inschrijfgeld is 1,— OUD PAPIER Maandag k Febr. wordt er oud papier opgehaald in de kom van Leunen U wordt verzocht het papier om - 18.00 en goed gebundeld aan de straat te zetten. Milieubewuste mensen die buiten de ophaal route wonen kunnen hun oud papier naar de container brengen, die op de binnenplaats van de L.L^T.B. staat. Bij voorbaat dank! KIENEN Voor de kienliefhebbers vermelden we even dat op woensdag 6 febr. de maandelijkse kienavond is t.b.v, de wandelsportfederatie. Deze wordt gehouden in zaal In den Engel' en de aanvang is 20,00 uur W.S.V. "DE BELHAMELS" Denken jullie aan de wandeltocht a.s. zondag én aan de carnavals middag op zaterdag 9 febr? Tot dan! Wilde wiete wie der Bruudspaar 1980 wert???? Kom dan naor 't verlovingsbal op zaoterdag 2 fibberwarie. K.P.J. LEUNEN Donderdag 31 januari a.s. draaien we een film, zoals nog beloofd. Jullie weten dat we de titel niet mogen publiceren. We kunnen echter wel verklappen dat het een komische film is, we beginnen dan om 20.00 uur in zaal Martens. Dinsdag 5 februari gaan we weer zwemmen. We komen om 19.00 uur bij elkaar bij het Gemeenschapshuis. De kas vergoedt 1,— p.p. Donderdag 7 februari gaan we weer eens sporten. Zondag 10 febru ari is het namelijk volleybaltoernooi in dé Foekepot in Venray. De aanvang Is daar 14,00 uur. Daarom gaan we dan 7 februari vol leyen van 20.00 uur tot 21.00 uur in het Gemeenschapshuis.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1980 | | pagina 4