VASTENAVOND 1980 Het wordt stilaan hoog tijd om te beginnen met de uitvoering van de ontwerpen voor de vastenavond optoaht in Leunen. De eerste aanmeldingen zijn al binnen en zo in vroege meldingen zijn meestal wel een aanwijzing dat er heel wat te gebeuren staat. Wat de vorige keer in dit stukje niet stond en er zeker niet in had mogen ontbreken, was de breedte van de wagens welke in Ven- ray met de optocht mee willen doen. Lengte hoogstens 15 meter, hoogte 5 meter en breedte 3,50' meter. Denk vooral aan de veiligheid van de bemanning onderweg, want een ongeluk zit in een klein hoekje en door t enthousiasme van 't ogenblik, verliest men gemakkelijk die broodnodige veilig heid uit 't oog. Houdt U dit goed in de gaten. Maak uw ontwerp goed sterk, want gebeurt dit niet, dan hebt U alle kans dat U onderweg blijft steken. Als er dansmarietjes zijn die mee willen doen met de optocht, zouden die zich. dan willen opgeven. Dan kunnen we proberen om een groepje te vormen. Dat brengt nog meer flaur in de optocht. Geeft U dan zo gauw mogelijk op, want dan kunnen jullie nog wat oefenen te voren. Spreek wel goed af wie de groep of wagen gaat opgeven, zodat er geen twee aanmeldingen gedaan worden voor een en hetzelfde onder werp» U kunt zich opgeven voor deelname aan de optocht van Leunen als van Venraij bij: J. van Meijel, van Berlostraat 5, Leunen, tel.: 81693» Liefst tussen 17.00 uur en 19,00 uur dan hebt D de meeste kans dat ik zelf thuis ben. Ook deelnemers van 't Veulen zijn welkom. BAR DE HERBERG Zondag 27 Januari a.s. Disco Matinee in Bar "De Herberg" Leunen aanvang 2 uur TE KOOP: Meisjes kunstschaatsen maat 36 Th, Vullings, Horsterweg 14

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1980 | | pagina 8