FANFARE-DRUMBAND "ST. CATHARINA" Afgelopen vrijdag werd de dropping gehouden» Gesteld dient te worden dat we kunnen terugzien op een buitengewoon goed geslaag de avond. De gezelligheid moet je natuurlijk zelf maken, doch het is.wel op zijn plaats om de organisatoren te danken voor hun inbreng, Tijdens de op 29-12-'79 gehouden receptie bij gelegenheid van het behaalde succes te St.Michielsgestel werd reeds bekend ge maakt dat de bloemen waren verzorgd door Wim Janssen. Eerst naderhand is gebleken dat deze bloemen geheel gratis beschik baar zijn gesteld. Het bestuur van de fanfare heeft er wel be hoefte aan om vanaf deze plaats hieivoor hun welgemeende dank uit te spreken. Wim, hardstikke bedankt. ATTENTIE JEUGDCARNAVAL Op zondag 27 januari om 18.30 uur Jeugd Prinsenbal in Gem. huis* Wie wordt de nieuwe Prins Om 18*00 uur bijeenkomst bij Café Martens, vanwaar we vertrek ken om 18.30 uur. Na aankomst in de zaal aftreden oud leden. Om 20.00 uur aftreden Jeugdprins, en om 21.00 uur zal nieuwe prins worden voorgesteld. Wij wensen die nieuwe prins met zijn gevolg een suksesvol jaar toe, en hopen dat Prins, Vorst, Nar, raadsleden en dansmariet- jes een plezierige carnaval hebben. Programma Jeugdcarnaval Zondag 27 Jan. Jeugdprinsenbal Zaterdag 2 Febr. Opluistering buurtver café Martens Zondag 3 Febr. Jeugdvorstenbal Vrijdag 8 Febr. RECEPTIE Jeugd Prins café de Herberg Zaterdag 9 Febr. namiddag "de belhamels café Martens 16 Febr. Grote Prins RECEPTIE 17,18,19 Febr. Carnaval Ouders Jeugdraad Als er een Jeugdcarnavalsavond is, is het om half 11 sluiten. Totdan hebben wij toezicht op de Jeugd. Wat de jeugd hierna doet moeten de ouders zelf met hun kinde ren afspreken. Hiervoor kunnen wij niet verantwoordelijk zijn. Jos Loenen Jos Goumans

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1980 | | pagina 7