K.P.J. LEUNEN Donderdag 31 januari a.s. draaien we een film, zoals nog beloofd. Jullie weten dat we de titel niet mogerr publiceren. We kunnen echter wel verklappen dat het een Komische film is. We beginnen dan om 20.00 uur in zaal Martens. Dinsdag 5 februari gaan we weer zwemmen. We komen om 19.00 uur bij elkaar bij het gemeenschapshuis. Be kas vergoedt 1,p.p. Donderdag 7 februari gaan we weer eens sporten zondag 10 februari is het namelijk volleybaltoernooi in de Foekepot in Venray. De aanvang is daar 14.00 uur. Daarom gaan we dan 7 februari volle yen van 20.00 tot 21.00 uur in het Gemeenschapshuis. Dit sporten is zowel voor de jongens als voor de meisjes. Wil jé aan dit toer nooi meedoen dan v6ór 2 februari even naar: Wilma v. Dijck Tel.: 81516. Wees dus actief en bel. EERSTE WIJKVERENIGING LEUNEN Gehuwdencarnavalsbal Op vrijdag 1 februari zal het jaarlijkse carnavalsbal voor de le den van de Eerste Wijkvereniging Leunen worden gehouden. Dit ge- costumeerde carnavalsbal begint om 20.30 uur in zaal Martens. Kindercarnaval: De leden van de Eerste Wijkvereniging Leunen hebben eveneens op het activiteitenprogramma kunnen lezen dat op zaterdag 2 februari een gecostumeerd kinderbal is georganiseerd. Dit feest zal worden gehouden in zaal Martens 's middags van 3 tot 6 uur. Naast een Joekskapel die voor de muziek zal zorgen, zal de Jeugd prins met aanhang aanwezig zijn. Milieuvriendelijk Leunen: wist het al: binnenkort zal in Leunen een glaseontainer worden ge plaatst oud papier wordt maandelijks aan huis opgehaald. De eerstvolgende "oud-papier" inzameling door "De Belhamels" en de "Eerste Wijkvereniging Leunen" in de kom van Leunen zal plaats vinden op maandag 4 februari. Bewaar nu reeds üw oud papier voor deze dag. U wordt ervoor beloond en Uw vereniging vaart er wel bij.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1980 | | pagina 6