JEUGDCARNAVAL VEULEN Hoera wij hebben onze nieuwe jeugdprins en -prinses 1980. Het is prins Rudie I en prinses YvonneJ Zij zullen worden bijge staan door de raad van ellef t.w. Kees de Backer, Jos Geurts, Renê Spreeuwenberg, Mirna Leyssen, Han6 Spreeuwenberg, Martin de Backer, Noreen Litjens, Jacqueline Fleurkens, Carla Knapen, Marco Kusters en Marianne v. Staveren. Wij hopen dat wij samen met alle kinderen van het Veulen een gezellige Carnaval 1980 zullen beleven! 'N IDEE VOOR MENSEN ZONDER WERK. In Venray en Horst worden hobby-middagen georganiseerd voor men sen dié een teveel aan vrije tijd hebben, die ze zinvol willen besteden. Deelname aan de hobby-middagen is kosteloos. Begin januari zijn de volgende hobby-aktiviteiten van start gegaan. - fotografie, maandagmiddag in de Vrije Academie - fotografie, dinsdagmiddag in de Vfije Academie. - handenarbeid, maandagmiddag in de Vrije Academie. - stofversieren, donderdagmiddag in de Vrije Academie. - glas decoreren en zeefdrukken, dinsdagmiddag in de Vrije Aca- - lassen, maandagmiddag in de ontmoetingsruimte, (demie - elektronica, donderdagmiddag in de ontmoetingsruimte. - auto- en motortechniek, woensdagmiddag in de ontmoetingsruimte. - koken, vrijdagmiddag in het vormingscentrum, Bevrijdingsweg 2a - sport, woensdagmiddag in de sportzaal Brukske II. De hobby-middagen worden gehouden in de Vrije Academie, Merselo- seweg 54 te Venray en in de Ontmoetingsruimte. Anthoniusstraat 3a te Venray. Het tijdstip is bij allen van 14.00 tot 17.00 uur. In Horst vinden twee hobby-aktiviteiten plaats; - houtbewerken, dinsdagmiddag 14.00 - 17.00 uur - Veld Oosten rijk 18 - textiele werkvormen, dinsdagmiddag 13.30 - 16.30 uur - Vrije Academie, Kransstraat 12. Informatie hierover is te verkrijgen bij de Sociale Diensten en bij de Stuurgroep (Jeugd-)werkloosheid, Bergweg 4 te Venray.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1980 | | pagina 9