Bij de voorverkoop waren de kaarten van zaterdagavond al vrij- snel uitverkocht. Voor Vrijdag 11 Januari zijn er nog kaarten verkrijgbaar k 8,— p.p. Voorverkoopadres: R. David Boodenstraat 20 tel. 8316^ EERSTE WIJKVERENIGING LEUNEN Te Koop: Nog enkele kerstdennen voor erfbeplanting of tuin» Te bevragen: "Eerste Wijkvereniging Leunen" G. Zegers, Boodenstraat 15 tel. 87938 Oud papier: Aanstaande maandag 7 januari zal in de kom van Leunen weer oud papier worden opgehaald door "De Belhamels" en de "Eerste Wijk- verfiniging Leunen". Zet TJw papier vó6r zes uur 's avonds aan de straat. Voor Uw bij drage in het slagen van deze financiële aktie zeggen wij U nu reeds: Hartelijk Dank. Carnaval: Het bestuur van de "Eerste Wijkvereniging Leunen" heeft besloten bij voldoende belangstelling van de leden dit jaar deel te nemen aan de Carnavalsoptocht te Leunen. Daarom worden alle leden die hiervoor belangstelling hebben uit genodigd om op zondag 6 januari om 11.30 uur in het kleine zaal tje van het Gemeenschapshuis aanwezig te zijn. Indien nodig staat ons reeds een vierwielige-wagen en 'n opbouw ruimte ter beschikking. Wij rekenen op een grote belangstelling van de leden. W.S.V. "DE BELHAMELS" Oud papier Op maandag 7 januari wordt er weer oud papier omgehaald in de kom van Leunen. U wordt verzocht het papier om - 18.00 uur goed gebundeld aan de straat te zetten. Mensen van buiten dé kom die hun oud papier verzameld hebben, kunnen dit tussen 18.00 en 20.00 uur naar de container brengen die bij de L.L.T.B. staat. Bij voorbaat dank. Het bestuur van W.S.V. "de Belhamels" wenst iedereen een gezond en gelukkig 1980 toet

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1980 | | pagina 6