L.V.B. afd. Leunen Kienen Op maandag 7 Januari om 8 uur in het Gemeenschapshuis kienen voor de leden van de L.V.B. Ook is er deze avond de gelegenheid om de contributie a 25,00 voor t nieuwe jaar te betalen. K.P., J. LEUNEN Ook dit jaar komt de K.P.J. met de Nunhems zaden. We beschikken over: bloemzaden, tuinzaden en gazonzaden. Onze vaste afnemers krijgen automatisch een lijst in de bus, die we weer op komen ha len. Zijn er nog meer liefhebbers die zo'n lijst willen ontvan gen dan kunnen die zich in verbinding stellen met Mariet Lit- jens, Albionstraat 48, Tel: 82801 5 Janudri, a,.G. hebben we uitwisseling met de afdeling Egchel. We komen dan om 14.30 uur bij elkaar in zaal Martens, Dit jaar nemen we de gasten niet mee naar huis. We hebben het jullie ouders gemakkelijker gemaakt door een koffietafel te geven in zaal Martens. Deze koffietafel is dus voor de leden van de afd. Egchel en voor onze eigen leden» De kosten bedragen 3»per lid. Wie dus 's middags komt blijft vanzelfsprekend mee eten. Donderdag 3 januari gaan we weer zwemmen. We komen om 19.00 uur bij elkaar bij het gemeenschapshuis. De kas vergoedt 1,— "COMEDIA" IN SCHOUWBURG VENRAY. Velen hebben in december de uitvoeringen van "Comedia van de klucht "De voordeur stond open" bezocht. Ongetwijfeld zijn er ook velen niet in de gelegenheid geweest om toen te gaan kijken. Voor hen die toen niet konden komen bestaat nog de mogelijkheid om zondag 6 januari in de schouwburg in Venray dit stuk te gaan zien. Een avondje schouwburg is echt een avondje uit. Temeer als zo'n avond verzorgd wordt door Uw eigen dorpsgenoten. Graag tot Zondag 6 januari 20,15 u. schouwburg Venray. ZITTINGSAVONDEN TE LEUNEN De Carnavalsvereniging 't Knëlleke" te Leunen heeft ook dit jaar weer twee zittingsavonden georganiseerd. Evenals voorgaande jaren kunt ervan verzekerd zijn dat kosten nog moeite gespaard zijn, om allen een gezellige avond te bezorgen. De betreffende zittingsavonden zullen gehouden worden op vrijdag 11 Januari en Zaterdag 12 Januari. Aanvang 20.00 uur in 't Gemeen schapshuis te Leunen,

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1980 | | pagina 5