FANFARE-DRUMBAND "ST.CATHARINA" Tijdens het concours van afgelopen zaterdag te St. Michielgestel Bist de fanfare een onverwacht resultaat te behalen, namelijk een eerste prijs met promotie naar de afdeling Superieur; het puntentotaal was 306-J-. Doordat tevens het hoogste aantal punten van die dag werd behaald, konden wij behalve ons diploma ook nog een prachtige beker mee naar huis nemen. MUZIEKSCHOOL: Opgave van de I.V.M. leerlingen moet gebeuren v66r 1-12-'79 Opgave van de Hafa-leerlingen(a,b,c,d) moet gebeuren vó6r 9-12-'79. Eenieder, die in het cursusjaar 1980 aan een van bovengenoemde opleidingen wil deelnemen, dient thans wel met spoed zich op te geven bij de secretaris, M. Steeghs, Albionstr. "51, Tol 83454. Oudijzeraktie: via deze plaats willen-wij allen, die op een of andere wijze bijgedragen heeft aan het welslagen van deze aktie, van harte bedanken. Er werd in totaal maar even ruim 43,000 kg bijelkaar gesleept. Drijfjacht: A.s. zaterdag wordt in samenwerking met de jagers vereniging de drijfjacht georganiseerd. U wordt allen om 9.45 uur verwacht bij J. Claessens, Brienshoekweg 8, Leunen. Na afloop wordt op een nog nader aan te geven plaats erwtensoep gereser veerd. Kerststerren-aktie1-12-'79 zal de kerststerrenaktie worden (gehouden. Drumband Degene, die nog lied wil worden van de drumband, kunnen zich nog opgeven bij: A. Claessens, Scheiweg 7, Leunen J. Voesten, Steegsepeelweg 8, Leunen H. Vullings, Gussenstraat 12, Leunen W.S.V. "DE BELHAMELS" A.s. zondag komt St. Nicolaas bij ons op bezoek. Alle leden wor den om 14.00 u verwacht bij café P.Martens. Jullie ouders en jongere broers of zusjes mogen natuurlijk ook komen. Er worden die middag ook nog tekenfilms gedraaid en een film over onze kindermarkt. Dus tot dan!

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1979 | | pagina 6