AKOLYTHEN19.00 W. v. Mèjjel en R. David; 8,00 J, Janssen; 10.00 A, Reintjes, F. van Bavel, P. Verstappen; 11.15 Wilbert Emonts., Andrê Peeters. LEKTORES19.00 J. Jenniskens; 8.00 Mevr. We ijs; 11.15 H. Boveé HUWELIJKSAFK.i Harry Litjens - Mia Geurts (Ysselsteyn) GEDOOPT: Mayke Leijssen D/jlESKOOR: Zaterdag 17 nov. zingen we in de Mis van 19.00 uur Dinsdag 20 nov. om 19«30 uur repetitie. DORPSRAAD LEUNEN Verslag vergadering Dorpsraad 8 nov. j.l. gehouden na de dia serie en film. De vergadering van 12 nov. verviel in verband met de inspraak- en informatie-avond over het bestemmingsplan "Buitengebied, die voor Leunen-Veulen-Heide op 12 nov. was. De dia-serie "Dit is Uw Gemeente" en de uiteenzetting door de Heer Schütte van de bestuurlijke organisatie binnen de Gemeente was zeer duidelijk. Jammer, dat de opkomst ook voor de film van Leunen tegenviel. Bejaardenwoningen Leunen. Voor de bijeenkomst van 15 okt. j.l. bij Dhr. Janssen m.b.t. de bejaardenwoningen die in Leunen ge bouwd worden was wel veel belangstelling. Naar voren kwam het bezwaar dat deze woningen te ver van de kern gebouwd worden. Daar deze fase van het bestemmingsplan klaar is, kan men hier niets meer aan veranderen. Wel zal de Dorpsraad de Gemeente er op attent maken om in het bestemmingsplan Gussenstraat de bejaar denwoningen vooraan te bouwen. Verder zal een voorlichtings middag gegeven worden op donderdag 29 nov. a.s. om 1^.30 uur bij de woningbouwvereniging. Bespreking brief rayoncommissie. De Dorpsraad heeft op de ver gadering de uitspraak gedaan, dat ze voor een dorpenoverleg zijn. De dorpen komen hiervoor bijeen op donderdag 15 nov. Bespreking "Leunen groeikern Na een korte discussie is be sloten, dat Leunen groeikern moet blijven. De volgende dorpsraadvergadering is 10 dec. a*s. AKTIE JANTJE BETON LEUNEN. Aan alle inwoners van Leunen die hebben meegedaan aan de aktie "Jantje Beton" willen wij onze dank overbrengen voor het welslagen van deze aktie. De, opbrengst was. 509«~ Bestuur en leidsters '"t Ukkenest"

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1979 | | pagina 3