K.P.J. LEUNEN 9 november a.s. houden we een dropping. We komen dan om 20.00 uur bij elkaar in .café Hartens. De kosten bedragen A,r-- p.p. Op deze avond worden ook briefjes getrokken voor de Sinter klaasavond, die we gepland hebben op donderdag 29 november. Willen jullie allemaal je naam op een stukje wit papier schrij ven. Dit papiertje lever je in als je je inschrijft voor de dropping. Aan het einde van de avond worden dan de briefjes getrokken. Degenen die niet aan de dropping kunnen meedoen, maar wel met de Sinterklaasavond willen meedoen, kunnen het briefje aan iemand meegeven of het bij een van de bestuursleden inleve ren vóór 9 november. De bedoeling is dat je voor 7,50 een cadeautje koopt voor diegene waarvan jij het briefje trekt. Maak er een leuke surprise van en maak er een gedichtje bij van 10 regels. Vermeld op het cadeautje de naam van degene voor wie het pakje bestemd is. EERSTE WIJKVERENIGING LEUNEN Voetbalwedstrijd Op zaterdag 10 november a.s. om 15.^5 uur zal een voetbalwedstrijd worden gespeeld door de leden. Ieder die zich hiervoor heeft opgegeven verwachten wij om uiter lijk 15.30 uur in het sportpark 1,11 Klaverblad", voorzien van voetbaluitrusting. Voor één elftal zijn shirts beschikbaar. Voor en na de wedstrijd hebben we de beschikking over twee (dames/heren) kleedlokalen met douches. Na de wedstrijd zal bovendien de kantine geopend zijn. Wij rekenen op een grote publieke belangstelling. Activiteiten voor de jeugdleden van 12 tot 16 jaar: Om een inzicht te krijgen welke activiteiten interessant zijn voor onze jeugdleden van 12 tot 16 jaar zal, zoals besloten in de jaarvergadering van 28 september j.l., een bijeenkomst wor den belegd voor deze leeftijdsgroep. Deze bijeenkomst zal worden gehouden op dinsdag 13 november a.s. om 19.00 uur in het kleine zaaltje van het Gemeenschapshuis. Wij nodigen daarom alle jeugdleden uit hier aanwezig te zijn om zijn of haar wensen kenbaar te maken. Kerstbomen; Evenals andere jaren worden ook dit jaar weer door de Eerste Wijkvereniging Leunen kerstbomen verkocht. Dit jaar hebben wij van het Kerkbestuur het perceel kerstbomen op het kerkhof in leunen gekocht.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1979 | | pagina 8