BEJAARDENWQNINGEN LEUWEN Bij de dorpsraad is een tekening binnengekomen-van de bejaar denwoningen die in Leunen gebouwd worden. Degenen die een be jaardenwoning aangevraagd hebben of er voor geiateresserd zijn kunnen deze tekening ter inzage krijgen op maandag 15 okt. a.s. om 2 uur bij dhr. J. Janssen, Apolloniastraat 6 voor eventuele op- of aanmerkingen, daar het de bedoeling is dat de tekening 29 okt. bij de welstand wordt ingediend. TERRE DES HOMMES LEUNEN De opbrengst van de tijdens de Open Dag gèhouden collecte be droeg 555,90. De inwoners van Leunen, alsmede die van andere dorpen die de Open Dag bezocht hebben, danken wij van harte voor hun gift. De jaarlijkse huis-aan-huis collecte kunnen we dankzij deze opbrengst nog even uitstellen tot een nader te bepalen datum. U weet dat we voor êên adoptiekind ^50,per jaar nodig hebben. Ons dorp heeft echter al 2 jaardkinderen geadopteerd. Wij ho pen dan ook het 3® jaar beide kinderen te kunnen blijven hel pen. De werkgroep doet daarom een dingend beroep op al diegenen die hun jaarlijkse bijdrage nog niet hebben gegeven, dit alsnog te doen. TJ kunt üw bijdrage storten op rekeningnr. 1281.09.319 t.n.v. Aktie Adoptiekinderen Leunen bij de Rabobank te Leunen. Ook kunt D Uw gift afgeven bij de leden van de werkgroep of in een bus die geplaatst is in de hal van de Rabobank. De werkgroep hoopt van harte dat, zeker in het Jaar van het Kind, onze ak tie weer een groot succes mag worden. Voor inlichtingen en bijdragen: Carla van der Meer, Weth. Reintjesstraat 31 donnie Weys, Steegse Peelweg 16 Harrie Bovée, Meester de Haanstraat 8.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1979 | | pagina 10