- Drumbandfestival (15.00 uur - 18.00 uur) - Joekskapel "Moi Zat" Venray - Fanfare Wanssum - Fanfare Blitterswijk - Blaaskapel "Bergen-mUzikanten" Bergen - Blaaskapel "Echtenraayer-muzikanten" Blerick - Blaaskapel "Smeleblaozers" Ysselsteyn (Slotooncert) Op zondagmiddag is er voor de jeugd 'n ballonwedstrijd en als speciale atractie verzorgd de ponyclub "Ons-Genot" ponyritten. Voor *n heerlijke hap staat wederom slagersbedrijf Verkoeyen garant. Op beide dagen verzorgd dit bedrijf de barbecue in de open lucht. De festiviteiten vinden plaats in garage van Gorp aan de Hors- terweg. De fam. van Gorp is wederom zo bereidwillig geweest haar pand ten dienste van de fanfare-drumband ter beschikking te stellen. VOORBEREIDINGSCOMITÉ OPEN DAG LEUNEN 18 September is er weer door het comité vergaderd. De Notulen werden doorgenomen. De film zal in het kleine vergaderzaaltje worden gedraaid. De nieuwe film is nog niet terug. Er worden wat andere films achter de hand gehouden als de film onverhoopt niet op tijd klaar mocht zijn. De SOOS doet alsnog mee. De artikeltjes van de diverse verenigingen zullen door de Ruu- per pas op de Open Dag zelf worden gepubliceerd, dus niet al vantevoren worden verzonden. Het voorbereidingscomité en de Dorpsraad zullen met de rondgang meegaan. De verdere publici teit wordt geregeld. Zaterdags kan er tot 18.00 uur worden opgebouwd. De volgende bijeenkomst is gepland op dinsdag 2 okt'óber. Tot dan! U kunt 't weer volop planten in uw tuin met onze container- planten zoals: Heide Heesters Turf Coniferen Potgrond Rhododendrons Koemest Aralea's Grasroden Vaste planten etc. etc. Ook aanleg en onderhoud De Lifra Tuincultures Lorbaan 12a Veulen Tel. 84l8l

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1979 | | pagina 6