- fanfare "De Dorpsklank" Castenray - fanfare 'De Peelklank" Ysselsteyn - fanfare "St. Oda" Merselo - harmonie "Sub Matris Tutela" Oostrum - fanfare "St. Catharina" Leunen - fanfare "Ons Genoegen" Oirlo Jury is dhr. Klerkx Aanvang: 19*30 uur Wij rekenen op 'n flink aantal toehoorders uit Leunen, Veulen en Heide. TERSE DES HOMMES - - De werkgroep Terre des Hommes, die in Leunen de inzameling organiseert voor twee adoptiekinderen in Sierra Leone, heeft van frater Olivani uit Kambia de volgende brief ontvangen over Momoh Limba Kamara, de jongste van de twee: Momoh is overgegaan naar de 3de klasj hij was de 18de van kinderen met een gemiddelde van 6,6. Bovendien kreeg hij eèn "zeer goed" voor gedrag. Zijn lopen is zeer vooruitgegaan: soms loopt hij al zonder krukken en beugels (wat ik nog niet aanmoedig!). Zijn benen lijken zonder beugels haast normaal en zijn al sterk genoeg om er op te staan. Hij verkeert in een goede gezondheid, is erg aardig en gedraagt zich netjes, zoals altijd. Zijn ouders zijn gelukkig en dankbaar voor zijn vooruitgang. Fr. Olivani 20 - 7 - 1979 KLEPTERCURSUS Ook dit jaar organiseert het Groene Kruis Venray wederom een kleutercursus. Deze cursus bestaat uit zeven bijeenkomsten welke op maandagavond zullen worden gehouden. Gestart wordt op 15 oktober, aanvang 20.00 uur in het sociaal medisch cen trum "de Clockert". Aan deze cursus werken o.a. mede, een opvoedkundigeeen arts en een dietiste. Opgave en inlichtingen bij het Groene Kruis Venray, telefoon 0^780-81269» De aanmelding voor bovengenoem de cursus liefst voor 1 oktober e.e.a, in verband met de organisatie en planning. AFSLANKCPRSUS Belanghebbenden die aan een vermageringscursus willen deel nemen kunnen zich nog opgeven, er zijn nog enkele plaatsen vrij.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1979 | | pagina 6