K.P.J. LEUNEN Op vrijdag 14 september starten wij ons nieuw seizoen weer met een ledenvergadering om 20.00 uur in zaal Martens. Op deze avond kun je je ook opgeven voor de wijnfeesten op 6 oktober. De kosten bedragen 20,We hopen jullie allemaal weer te mogen begroeten en nieuwe leden zijn natuurlijk van harte welkom. KINDERMARKT Zaterdag a.s. is de kindermarkt. Om 13.30 u. verwachten we alle kinderen die iets te verkopen hebben op het plein voor het jeugd huis. Als het slecht weer is kunnen jullie daar binnen zitten. Van 1^.Q0 tot 16,00 u. hebben jullie dan de gelegenheid om je spulletjes aan de man te brengen. Veel plezier ermee! P.s, Heb je al reclame gemaakt in de buurt zodat er veel kopers komen? OUDERS Geef blijk van uw belangstelling! Help uw kinderen met het bij elkaar zoeken van "afdankertjes" en loop zaterdagmiddag eens over de kindermakrt. Tot ziens! W.S.V. "DE BELHAMELS Jullie doen natuurlijk ook allemaal mee zaterdagmiddag. Lees hier boven maar wat er staat over de kindermarkt. L.V.B. afd. LEPNEN Donderdag 13 sept openen we ons winterprogramma 7«30 H. Mis Jaarvergadering: Jaar en financieelverslag. Inlichtingen over cursussen van de Vrije- akademie door Piet Hermans. Zuster Bets Reintjes vertelt over haar werk in de missie, en houdt tevens collecte voor t missiegebied waar zij werkt. Er wordt een con tactpersoon gevraagd van de Agrarische leden als vertegenwoor digster in de groep agrarische-vrouwen opgave voor 1 Oct. Verder kunt zich opgeven voor de "Fijne-Keukencursus voor 20 sept. Deze wordt gegeven in de Huishoudschool, en de eerste les is op Dinsdag 2 Oct. Voor de cursussen die in Kringverband gegeven worden n.l. "Engels voor beginners" en "Bijspijkeren" kunt u zich opgeven met de vergadering of voor 15 sept. bij Mevr. Reint jes- Jennisk ens Telf. 82221 TE KOOP: Mirabel en reine Claude pruimen zeer geschikt voor in maak 1,50 per kg. A. Peeters, Veulenseweg *fa TE KOOP: 1.90 H.A. goede snijmais A v Dijck, Veulenseweg 19, Leunen Jel. 81516

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1979 | | pagina 9