Op partijen die door L.B-B- op dinsdagwoensdag— en donder dag worden afgeleverd, wordt een extra korting gegeven van 10 ct/100 kg. Dus nu ook op PONDEBPAG. Denkt U wel aan te late bestellingen; hierop wordt een extra toeslag berekend van 25j— per afgeleverde hoeveelheid. O.J.C. PUREE - OJ.C. PUREE - O.J.C. PUREE - O.J.C. PUREE Open Jongerencentrum Puree in Leunen organiseert op: za 8 sept. optreden van ARGUS. De muziek bestaat gedeeltelijk uit eigen werk, de rest van het repertoire wordt gevormd door nummers van Fleetwood Mac, Little River Band, Blondie etc. Bezetting: John v.d. Sterren: drums en percussion Geert Josten: lead-gitaar,banjo, vocals Dorothê Cox: lead vocals,stringensemble, percussion Henk van Heyster: bassist Hans Geurts: stringensemble, vocals, percussion Aanvang 21.00 uur entree 3»50 zo 9 sept, diskotheek DREAMWEAVER Aanvang 20.00 uur entree vrij wo 12 sept. Stones-avond met eigen diskotheek Aanvang 20,00 uur- entree vrij Voorbereidingscomité Open Dag Leunen Woensdag 29 augustus zijn we weer bijeen geweest. De notulen werden doorgenomen. Helaas was bij de rondgang vergeten te ver melden dat ook de ruiterklub hieraan meedoet. Er is een voor lopige route opgesteld en de tijden van het ontwerp-programma werden iets gewijzigd. Bij de gemeente is een vergunning aange vraagd. Parkeervakken op het plein zullen er voor 7 oktöber niet zijn. Bij de Gemeente zal worden geïnformeerd, hoe het parkeren dan het beste geregeld kan worden. Aan de film en de folder wordt hard gewerkt. Op 6 september, de bijeenkomst met de verenigingen zal de film over de Open Dag Oostrum worden gedraaid en verder zal alles wat er door het voorbereidings- comitêtet op heden gedaan is worden doorgenomen en kunnen de verenigingen hun vragen stellen. Hopelijk zien we 6 september alle verenigingen in het Gemeen schapshuis. Tot dan!

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1979 | | pagina 11