De wandeltocht die voor 19 aug. op het programma stond, gaat niet door. Inplaata hiervan gaan we op 26 aug. Noteer maar vast. Verder kunnen jullie al beginnen met het verzamelen van spulletjes voor de kindermarkt die we gaan houden. De datum horen jullie nog. BEJAARDENVERENIGING LEUNEN Mogelijkheid voor mensen van 55 jaar en ouder deel te nemen aan een 5 daagse reis naar Clervaux in Luxjmburg. Vertrek maandag 17 september 1979 om 8.00 uur bij de Paters kerk in Venray. De reis is geheel verzorgd van de lunch op de eerste dag t/m de lunch op de 5e dag, met halve daagse tochten. De kosten bedragen 375»— per persoon voor een kamer met bad en W.C. of 350,per persoon voor een kamer met wastafel (koud en warm stromend water) Uw boekingen kunnen aangenomen worden tot 3 september bij Reisburo Holland International Grotestraat 4, Venray Telefoon 84966 waar ook eventueel meer inlichtingen te verkrijgen zijn. JEUGDCOMMISSIE LEUNEN Op maandag 20 augustus is er vergadering in het Jeugdhuis. Aanvang 20,00 uur 1Opening 2. Verslag vorige vergadering 3. Ingekomen stukken mededelingen 4. Verslag dorpsraad verslag stuurgroep 5. Activiteitenkalender 6. Voorstel enquete open dag 7. Presentatie Jeugdcommissie open dag 8. Rondvraag 9. Sluiting L.V.B. afd. LEUNEN De vakantie is voor vele weer voorbij en is de tijd er om aan een nieuw L.V.B. programma te beginnen» Dat d(j>en we dan op Donderdag 23 augustus met een fietstocht van - 2 uur, en nog een 1/2 uur rustpauze. Alle dames die hier aan mee willen doen worden tussen 13.30 14,00 uur aan het Gemeenschaps huis verwacht. Zodat we van daar uit kunnen vertrekken. Op gave is niet nodig. Het bestuur verwacht wel dat zeer vele hier aan mee zullen doen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1979 | | pagina 6