DAMESKOOB Zaterdag a.s. 16 Juni zijn wij vrij van zingen Dinsdag 19 Juni om ouur repetitie Vrijdag 22 Juni zingen we bij gelegenheid %0 jarig huwelijk Leijssen-Lindere om 2 uur JEUGDCOMMISSIE LEUNEN Op maandag 18 juni a.s. is er vergadering in het Jeugdhuis aanvang 8 uur Agenda: 1 Opening 2 Verslag vorige vergadering 3 Mededelingen en ingekomen stukken - open dag Leunen 'f Verhuizing Jeanny Jenniskens-Thielen secretaresse 5 Activiteitenkalender 6 Bondvraag 7 Sluiting DOBPSBAAD LEUNEN Verslag vergadering dorpsraad 7 juni j.l, In een korte vergadering zijn de ingekomen stukken behandeld, en de verslagen van diverse afgevaardigden. Mededeling De dia serie "Dit is Uw Gemeente", zal 8 nov. in Leunen vertoont worden voor alle inwoners T.z.t. verschijnen er nog publicaties in de Buuper. De volgende dorpsraadvergadering is 13 aug. a.s. A.s. zaterdag 16 juni houdt het Lourdes-comité afd. Venray weer haar jaarlijkse bloemenaktie. Huis-aan-huis worden er in de gemeent Venray snijbloemen te koop aangeboden. De opbrengst van deze aktie komt geheel ten goede van zieken uit onze gemeente. Dus kom én kerkdorpen. Verleden jaar werd deze aktie een groot sukses, waardoor aan acht zieken een gratis Lourdes-reis kon worden aangeboden. Van 22 t/m 30 mei j.l. mochten deze zieken een onvergetelijke bedevaart naar Lourdes maken. De wachtlijst van zieken, die zo graag naar Lourdes willen gaan, is nog lang en groeit nog steeds. U kunt hen helpen door a.s. zaterdag snijbloemen te kopen, die U aan huis worden aangeboden. Gaarne vertrouwen wij op Uw medewerking.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1979 | | pagina 7