De Venrayse Avond - Mavo is een filiaal van het Avond - College in Venlo, een instituut dat al vele jaren werkzaam is en voor Venlo en omgeving naast Mavo - Havo - Meao verschillende beroeps gerichte cursussen verzorgt. Dit jaar start een Atheneum - af deling. Verder heeft dit Avond - College nog een filiaal in Helden. Geïnteresserden kunnen zich tot een nader te bepalen datum opge ven of nadere inlichtingen krijgen bij de heer A. Verdonk Rec tor van het Avond-College tel. 077 - 1387'+. Voor belangstellenden wordt een VOORLICHTINGSAVOND georganiseerd op dinsdag 15 mei *s avonds om acht uur in het Boschveldcollege, Zuidsingel 1, Venray. DORPSRAAD LEUNEN N.a.v. het ontvangen verslag van de gemeente van de informatie avond m.b.t. de woningbouw in Leunen op 8-2-1979 een korte sa menvatting. Na een kort openingswoord van wethouder Sohols geeft de heer v. Stratum aan de hand van kaartmateriaal een toelichting op de inhoud en de capaciteit van het bestemmingsplan Leunen. Het be stemmingsplan is toereikend tot 1982 voor een totaal van 115 woningen, onderverdeeld in 3 fases. Verder wordt aangegeven hoe de stand van zaken is m.b.t. de gronden welke reeds zijn uitgegeven en welke nog door de ge meente zijn te verwerven. Omdat het bestemmingsplan in woning bouw in fase 1 en 2 ten noord-westen van de Gussenstraat nog geen grondeigendom van de gemeente is en er wel grond in fase 3 voorradig is in Leunen-zuid, zal ernaar worden gewerkt de be treffende faseringen tegen elkaar uit te wisselen. Voor de verdere uitbreiding van Leunen na 198*+ is een schets ontwerp gemaakt, het ontwerp voorziet 13 kabels voor w.w. wo ningen, 7 kavels voor bejaardenwoningen en - 17 kavels voor de premie vrije-sectorbouw. Overigens resteert in Leunen-oost nog 15 kavels voor premie/ vrije-sectorbouw. De betreffende grond is evenwel nog geen eigendom van de gemeente. Vervolgens geeft de heer De Klerk een toelichting op de inhoud en het karakter van begrippen woningwet-woning, bejaarden woning, beschutte-sfeerwoning en de premie-koopwoning. Kortheids halve mag worden verwezen naar het ter beschikking gestelde inf ormat iemateriaal Naast het informeren over de bouwmogelijkheden is de avond even eens bedoeld als uitgangspunt om een duidelijk beeld te verkrij gen naar welk soort woning de behoefte in feite uitgaat met name

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1979 | | pagina 10