VOORBEREIDINGSCOMITÉ OPEN DAG LEUNEN. Woensdag 11 april j.l. is het voorbereidingscomité weer bijeen geweest. Deze avond zijn de antwoordformulieren geïnventariseerd en doorgenomen. Jan van Dijck zal gaan uitzoeken, hoe de ruimte zou kunnen worden verdeeld. Nu ziet het er naar uit, dat, naar alle waarschijnlijkheid, in grote lijnen aan de opgave van de verenigingen voldaan kan worden. Na de volgende bijeenkomst hopen we daar meer zekerheid over te kunnen geven. Jan van Dijck had een ontwerp-begroting gemaakt; hiermede kon iedereen akkoord gaan. Hij zal dit, evenals de subsidie-aanvrage met de Dorpsraad opnemen. Ideeen voor het thema van de Open Dag waren er van de kant van de verenigingen niet binnengekomen, dus hierover zullen we ons in de komende weken zelf moeten gaan buigen, evenals over een een dag-indeling. Deze punten komen dan de volgende bijeenkomst weer aan de orde. Ook wordt er verder geïnformeerd naar de moge lijkheid om een film van Leunen te laten maken. Voor zover ons laatste nieuws. RIKKEN IN LEPNEN. Het Rikseizoen zit er weer op en ik wil dan ook alle rikkers die deze avonden bezoekt hebben van harte bedanken voor de steun die wij weer van u allen hebben mogen ontvangen. Tevens hopen wij ook van onze kant dat u vele gezellige rikavond- en gehad hebt tevens wil ik ook de kasteleins bedanken voor de gastvrijheid en het schenken van de middelprijs waarméde toen iedere avond een rikker mee na huis ging. We hopen dat u allen weer terugzien op ons volgend rikseizoen dat zal aanvangen op de laatste Maandag van september. De uitslag van onze laatste rikavond was als volgt:. Eerste prijs 512 punten dhr Pontje Venray. Tweede prijs 468 punten mevr Simons Venray. Derde prijs 456 punten dhr M, Claessens Leunen. Vierde prijs 451 punten dhr Fleunssen Leunen. Middelprijs 419 punten dhr Smals Venray. Dames en heren rikkers nogmaals hartelijke dank voor u steun namens het bestuur en leden van de leunse voetbalclub en tot het volgende seizoen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1979 | | pagina 9