Griendtsveen E1 - Leunen E2 10.00 (9.1f Leunen E4 - Leunen E3 10.00 (9»3t Veteranen: Leunen - Rood Wit «62 zie opstelling Leunen A1 zaterdag kampioen Leunen A1 heeft de kans om a.s. zaterdag al kampioen te worden, De thuiswedstrijd tegen Sparta A1 zal dan in een overwinning moe ten eindigen omdat men anders afhankelijk is van het resultaat van Wittenhorst A1. Leunen A1, in deze kompetitie nog zonder ver- liespunt, heeft 7 punten voorsprong op no.2 Wittenhorst A1 en heeft dus genoeg aan 2 punten in de laatste 4 wedstrijden. De wedstrijd begint om 15.00 uur, we rekenen op veel belangstel ling. De stand na 1*f wedstrijden: punten LEUNEN A1 28 Wittenhorst A1 21 Sparta A1 17 America A1 16 Meterik A1 15 Wanssum A1 1*f IJsselsteyn A1 14 HRC A1 9 Mederslo A1 3 Hegelsom A1 3 VEULENSE HUISVROUWEN. DE K.P.J. DANKT U. Wij mogen wel een dankwoordje tot u richten, want u bent het die ons een extra centje in het laadje heeft gebracht. Het is afgelopen zaterdag, de dag dat wij bij uw langs kwamen zo goed gegaan met de verkoop van onze planten dat een tiental ge zinnen nog niet de kans hebben gehad om hun vensterbank op te fleuren of een bloemenbak te vullen. Omdat wij van mening zijn dat ieder huis in veulen de kans moet hebben om een KPJ potplant te bezitten, komen wij a.s. zaterdag 21 april bij de overige gezinnen langs, ook voor degene die af gelopen Zaterdag niet thuis waren, wij hopen dat u veel plezier van onze planten mag hebben. Veulense huisvrouwen, Moeders van onze K.P.J.'ers wij danken U en tot ziens. K.P.J.'ers A.s. donderdag 19 april (vandaag) is er kulturelewerkgroep, deze is in de hoefslag, bij goed weer hebben we dan een bosspel, aanvang 8 uur. tot ziens.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1979 | | pagina 5