Als aansluiting op het paasgebeuren willen we proberen de kleu ters liefde en dankbaarheid bij te brengen voor 't nieuwe leven. We gaan bij enkele kinderen thuis jonge dieren bekijken, b.v. lammetjes - kuikens - poesjes e.d. We attenderen de kleuters speciaal op de verzorging van 't jonge dier, 't lopen, de geluiden, 't doel en de functie van de bees ten. Tot pasen gaan we dit thema uitwerken. Kunt u de kleuters a.s. vrijdag speelgoedbeestjes mee. naar school geven, daar gaan we dan diverse spelletjes mee doen. DONATEURSAKTIE "FANFARE-DRUMBAND ST. CATHARINA" Zoals in de laatste editie van de "Ruuper" reeds aangekondigd, zullen wij a.s. maandag 9 april bij U aankloppen met het ver zoek 'n financiële bijdrage te willen geven aan onze vereniging door het kopen van 'n donateurskaart. Vorig jaar hebben wij geen "Donateursaktie" gehouden vanwege de grote loterij die wij toen organiseerden bij gelegenheid van de "Muziekfeesten Leunen 1978'.' Toch hebben wij bij enkele gelegenheden kritiek gekregen op de veelheid van de akties die wij voerden. Deze kritiek heeft ons niet zo zeer verbaasd, doch wel pijnlijk getroffen. Wij trachten de aanslag op Uw portemonnee zoveel mogelijk te ver mijden en wij dachten dat wij daar tot op heden goed in waren geslaagd. Wij komen slechts tweemaal per jaar bij U voor gel delijke bijdrage. Te weten; de donateursaktie en de kerstster- renaktie. De kledingaktie en oudijzeraktie helpen U alleen bij het opruimen van Uw afval. Dankzij deze akties en Uw medewerking kan onze vereniging, momenteel bestaande uit 108 leden, rondko men. Aan de kritiek dat men de fanfare en drumband zo weinig in het openbaar ziet optreden, zullen wij U zoveel mogelijk trach ten tegemoet te komen. Binnenkort zullen wij zeven serenades bren gen aan gouden- en diamanten bruidsparen in Leunen en Veulen. Bij deze gelegenheden zullen wij zoveel mogelijk straten in de kom aandoen. Tot zover ons weerwoord aan de kritici. Wij hopen dat U ons wederom zult willen steunen met Uw bijdrage aan deze aktie. V/ij van onze kant staan steeds voor U klaar om Uw Commu niefeesten, jubilea, recepties e.d. op te luisteren. Wij danken U bij voorbaat voor Uw medewerking N.B. De donateurskaarten kosten 5—- 10.-- en 15«—

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1979 | | pagina 7