DORPSRAAD VEULEN Uitslag dorpsraadverkiezingen 10-11 maart j.l. Geko -zen zijn de volgende personen: Dhr. G v Staveren Dhr. J v Wijlick Dhr. M Sonnemans Dhr. Jos Janssen Mevr. A Geurts - Arts Veulenseweg 40 Jagerhofweg 1 De Vlies 7 Brugpas 17 Lorbaan 10 Dhr. G Claessens Brugpas 4 Dhr. A Jacobs Dhr. G Heintjes Mevr. J. Takken-Nabuurs Brugpas 19 Lorbaan 3 Veulenseweg 8 De nieuwe dorpsraad dankt alle inwoners van het Veulen voor het in hen gestelde vertrouwen en hopen daarbij op een goede onder linge samenwerking. Op Dinsdag 20 maart a.s. is om 8 uur in zaal Dirkx een vergade ring met woningzoekenden en andere belangstellenden. Wethouder Schols en Wethouder Loonen zullen hierbij aanwezig zijn. De Agenda luidt: 1Opening; 2. Toelichting over bestemmingsplan Veulen door Dh v Stratum; 3. Dhr. de Klerk over mogelijkheden van sociale woningbouw etc.; 4. Vragen over woningbouw enz.; 5 Andere Med' delingen; 6 Rondvraag; 7. Sluiting; Een ieder is er welkom. Er wordt op tijd begonnen. K.P.J. VEULEN Hier zijn we weer en nu nog wel met een vol programma voor het komende weekend. A.s. Zaterdag hebben we onze uitwisseling in Panningen. Het is de bedoeling dat we om 13.00 uur bij ons stam' café vertrekken. Verder is er a.s. zondag het volleybal-toernooi v/d kring. Dit begint zondagmiddag om half 2, Willen degenen die mee willen zi- vanavond even bij mij (Antoinette) opgeven# Er is dan toch mu- ziekoefening. We kunnen dan 2 ploegen maken. 1 meisjesploeg en 1 jongensploeg. Kom dus vanavond even. Groetjes en tot vanavond Bericht voor kleuter en Basisschool Veulen Van Maandag 19 maart t/m vrijdag 30 maart werken we aan het pro ject voeding en tandverzorging. Voor de waarneming gaan de kleu ters naar de winkel van Fleurkens, de kinderen van de basisscho krijgen vrijdag een opdracht mee naar huis. Vervolg aio een volgende bladzijde.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1979 | | pagina 5