J aarverelagen De Jaarverslagen zijn door de vergadering goedgekeurd, en worden naar de gemeente opgestuurd. De dorpsraadvergadering van 11 juni a.s. is wegens kermis verzet naar 7 juni De volgende dorpsraadvergadering is 8 april. §§?jS^t_voop_de=leden_van_de_Oudervereniging VEULEN Reeds enige tijd geleden heeft er een bestuurswisseling plaats gevonden bij het schoolbestuur. Mevr. Weijs-Louwet en Dhr. van Oers zijn beiden afgetreden. Mevr. Weys omdat zij geen kinderen meer op de basisschool heeft en Dhr. van Oers van wege de moeilijke combinatie van functies, met wethouder onderwijs. Beiden waren uit de ouders gekozen. Het schoolbestuur heeft toen het bestuur van de oudervereniging gevraagd om voor twee nieuwe bestuursleden te zorgen. Dit zijn geworden Mevr. J, v Staveren Brugpas 13 en Dhr. P Nijssen Aangezien Dhr. Nijssen lid was van het bestuur van de ouder vereniging is daar nu een vacature ontstaan, deze willen we graag zo spoedig mogelijk aanvullen. Iedereen kan zich melden bij A. van Oers tel 3385 en op de eerstvolgende ouderavond op school zal dan gekozen worden. De datum van de ouderavond wordt zo spoedig mogelijk bekend gemaakt. K.P.J. LEUNEN Vrijdag 23 maart a.s. is er kringculturele in het gemeenschaps huis in Oostrum. Hoe laat het begint horen jullie volgende week, want wij hebben daarover nog geen bericht gekregen. We hopen dat jullie wel allemaal komen kijken hoe Leunen haar voordracht doet. Dinsdag 27 maart a.s. hebben om 20.00 uur een zéér belangrijke ledenvergadering. Hou deze avond dus vrij. Vrijdag 30 maart houden we een dropping. We verwachten jullie om 20.00 uur bij Martens. Bejaarden Leunen Zoals ook andere jaren zullen wij den tuin bij de kerk een beurt willen geven. Willen degenen die tijd hebben even komen helpen. Wij beginnen daarmee op Dinsdag 20 maart bij slecht weer een dag later

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1979 | | pagina 4