DORPSRAAD LEUNEN Open Dag Leunen Het voorbereidingecomité van de Open Dag, welke zondag 7 okto ber a.s. gehouden zal worden, heeft haar eerste bijeenkomst op 2 maart gehouden. De leden van dit comité zijn: voorzitter: Harry Reintjes, St. Catharinastraat 37 tel. 2203 (werk 2424) reserve-voorzitterGerrit Wijs, Steegse Peelweg 16 tel.2838 sekretaresse tevens kontaktadres: Annette Lauwerier, Vullingsstr. 16, tel. 5085 reserve-sekretaresse: Trees v.d. Beele, Breevenneweg 15, tel. Harry Heidens, Overbroekseweg 4, tel. 3242 (1498 Harry Weijs, Steegse Peelweg 51, tel. 3192 Frits Basten, Trijnesstraat 10 Jan van Dijck, buuntwerker, SSO, "De Clockert", Bergweg 4, Venray tel. 3730 Iedereen kon die avond akkoord gaan met het draaiboek, wat door Jan v. Dijck opgesteld was. De verenigingen, die zich bereid verklaard hebben aan deze Dag hun medewerking te verlenen heb ben de afgelopen week een brief ontvangen met een antwoordfor mulier, waarop zij hun wensen t.a.v. ruimte, meubilair enz. als mede of zij die Dag een demonstratie of iets dergelijks willen geven, kenbaar kunnen maken. Deze formulieren worden voor 31 maart terugverwacht, zodat het comité begin april verder kan gaan met het indelen van de beschikbare ruimte en er een nauw keurig programma kan worden samengesteld. Een begroting kan dan ook worden opgemaakt en een eventuele subsidie worden aange vraagd. Zodra er verdere bijzonderheden te vermelden zijn, zullen wij dit ook via de Ruuper laten weten. Verslag Dorpsraadvergadering 12 maart .1.1. Bespreking Inspraaknota De algemene mening van de vergadering is, dat deze nota goed is opgesteld. Enkele op of aanmerkingen die in de vergadering naar voren zijn gebracht, zal via de afgevaardigde aan de rayoncommis sie worden doorgegeven Leden van de dorpsraad kunnen hun reaktie's voor 25 maart indienen bij Dhr. Kateman. Deze Inspraaknota is vanaf heden gratis ten gemeentehuize verkrijg baar, waarop iedereen dan voor 5 april a.s. kan reageren.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1979 | | pagina 3