te kunnen dienen, hij offerde desnoods zijn vakantie er aan op. 3. hij in 1962 de carnavalsvereniging t knolleke Leunen dien de als "nar" k, hij in 1963 de carnavalsvereniging" t Knolleke" Leunen dien de als lid van de Haad van Ellef. 5* hij gedurende de jaren 1965 t/m 1969 voorzitter en tevens nog Raad van Ellef-lid was, en dit alles t.b.v. de carna valsvereniging "t Knolleke" Leunen 6. hij in 196^ tot "PRINS" werd uitgeroepen over het "knollen- rijk dit als PRINS THEO D'N URSTE.,en zo de carnavalsvere niging "t Knolleke" Leunen kon diexie. 7. hij de grote stimulator is geweest om de zieke "knollinnekes en "knolleke's" op te zoeken in het ziekenhuis te Venraij, waarbij deze gepresenteerd kregen een zakje kindersnoep, omdat er toendertijd nog slechts weinig financiële middelen aanwezig waren. 8. hli mede de grote stimulator is geweest tot uitgite van de "knollencarnavalskrant" en hij nam hiertoe zitting in de krantencommissie. 9. hij mede de grote stimulator is geweest in de organisatie van de "zittingsavonden)aan elk "knollinneke" en "Knol leke" voldoende bekend, zodat hiervoor een nadere toelich ting dan ook overbodig is. 10. hij mede de grote stimulator is geweest tot de organisatie van de jeugdcarnavalsviering in Leunen, zij het toen nog zonder JEUGDPRINS" 11. hij aldus aan de hand van de inhoud uit voornoemde artikelen de belangen van de carnavalsvereniging "t Knolleke" Leunen, tenzeerste heeft gediend. Theo nogmaals gefeliciteerd, en mochten wij iets vergeten zijn, vergeef en verhoor ons Het is mogelijk dat er nog sneeuw ligt op de wegen waarover de carnavalsoptocht trekt, wélke route voldoende is aangeduid in de carnavalskourant zoals vorige week zaterdag uitgegeven. Ter voorkoming nu van moeilijkheden bij het trekken van optocht wordt elkeen welke aan deze route woont, vriendelijk gevraagd de weg zoveel als mogelijk is. sneeuwvrij te maken.waardoor dan alles toch nog een vlot verloop kan hebben.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1979 | | pagina 6