K.P.J. LEUNEN Zaterdag 3/2 a.s. hebben we de teruguitwisseling met de afdeling Bergen. We komen 's-raiddags om 2 uur bij elkaar in zaal Martens Voor degenen die s-middags niet kunnen en s-avonds nog na willen komen volgt hier het adres: Cultureel Centrum "De Venne" Industrieterrein 1a Bergen. Vrijdag 16/2 hebben we een carnavalsbal bij Martens. Dit jaar gemaskerd. Zorg er dus voor dat niemand je herkent. L.V.B. LEUNEN Kienen. Maandag 5/2 om 8 uur in het Gemeenschapshuis kienen voor de leden van de L.V.B. Ook is er gelegenheid om de contri butie van 25.te betalen. Dinsdag 13/2 is de excursie naar de Baktersschool "De Hamert" We gaan met eigen autos en vertrekken om 12.30 uur aan het Gemeenschapshuis. De excursie duurt van 13.15 tot 17.00 uur, en houdt in: uitleg en rondleiding, waarbij men de jongens aan het werk ziet. Opgave vanaf zaterdag 3/2 by Mevr. Geurts tel. 2141 FANFARE-DRUMBAND "ST. CATHARINA" - Deelnemers aan het solistenconcours, dat gehouden wordt op 28 en 29 april te Oirlo, kunnen zich opgeven bij de sekretaris en wel v6ór 7 februari. - De jaarvergadering zal worden gehouden op donderdag 22/2 in Café '"t Veule" te Veulen. VASTENAVOND 1979 De eerste deelnemers hebben zich al gemeld en uit diverse buurt schappen komen berichten dat men ook daar bezig is met iets voor de vastenavond-optocht. Maar als men weet dat men meedoet met de optocht, waarom zou men dan wachten met opgeven tot 't laatste moment Degene die meedoet aan de optocht in Venray moet eerder zijn op gegeven als voor de optocht in Leunen. Ook is het belangrijk te weten of men binnen de groep of wagen muziek heeft. We rekenen er evenwel op, dat degenen die zich opgeven ook meedoen. Want door weg te blijven kunnen twee muziekmeevoerende deel nemers te kort bij elkaar uitkomen en net als vorig jaar, last hebben van elkaar en dat is niet leuk en voor 't plezier is het toch begonnen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1979 | | pagina 8