RABOBANK LEUNEN Bij Uw bezoek aan de Rabobank in de afgelopen week hebt U gezien dat in de hal een tafel met lego-bouwstenen is ge plaatst. Hierdoor hopen wij te bereiken dat ook de kinderen met veel plezier een bezoek aan de bank brengen. U, als ouders, bent daarmee in de gelegenheid om in alle rust Uw zaken aan de balie af te werken. VASTENAVOND 1979 Voor diegenen die er belang bij hebben 't volgender De hoogte van het viaduct over de Leunseweg is ruim 4 meter, dus wagens die naar Venray gaan om mee te doen met de optocht daar en niet hoger zijn dan k meter kunnen er nog onderdoor, de andere wagens kunnen zich het beste aansluiten bij de Prinsenwagen, die worden dan met politiebegeleiding over de autoweg geloodst. 't Voertuig moet wel verzekerd zijn. Ook moet 't natuurlijk sterk genoeg zijn om de optocht uit te rijden en nogmaals, denk aan de veiligheid van de bemanning. Wie in Venray aan de optocht meedoet, moet zich uiterlijk zaterdag 17/2 opgegeven hebben bij: J. van Mejjel, van Berlo- straat 5, Leunen. Tel. 1693 Voor deelname aan de optocht in Leunen kan men zich op boven staand adres aanmelden tot uiterlijk woensdag 21 februari 't liefste tussen 17.00 en 19.00 uur, dan hebt U de meeste kans dat ik zelf thuis ben. Zit U met een technisch probleem, meld het dan even dan zul len we proberen iemand te vinden die dit kan oplossen met goede raad en bruikbare aanwijzingen. Als U weet dat U meedoet met de optocht, waarom zou U dan wachten met opgeven tot 't laatste moment. In ieder geval wordt aan iedereen veel voorpret toegewenst door de optochtcommissie. RABOBANK LEUNEN Met de carnaval zijn wij gewoontegetrouw, ook weer van de par tij. Wij sluiten daarom ons kantoor op maandag 26 februari voor de middag en dinsdag 27 februari de gehele dag. Wij wensen U prettige carnavalsdagen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1979 | | pagina 3