DORPSRAAD VEULEN Verslag algemene vergadering van 18 jan. j.l. Na de opening gaf de voorzitter een overzicht van het afgelo pen jaar. De Brugpas werd opgeknapt; de horden "vaart minderen spaart kinderen" werden geplaatst. C. Verbraak, sekretaris vertrok naar Broekhuizenvorst en het concept bestemmingsplan werd ontvangen en met het Gemeente bestuur doorgesproken. Ook werd in ons dorp de "Verenigings raad" opgericht. De Heer B. Schlooz van Samenlevingsopbouw hield op deze avond een inleiding over de komende dorpsraadverkiezingen die op 10 en 11 maart a.s. gehouden zullen worden in de Basisschool. Voorgesteld werd om de verhouding 5 't d.w.z. 5 leden worden via de verenigingen door het dorp gekozen en k leden worden gekozen uit de vrije sector. Kandidaten moeten zich schriftelijk met ondertekening melden voor 2b februari 1979 bij de voorzitter G. Claessens, Brugpas 't. Ze moeten 18 jaar oud zijn. Iedereen boven de 16 jaar kan aan de verkiezingen deelnemen. Ze worden gehouden in het weekend van 10-11 maart en wel 's-zaterdags na de Mis van 7 uur tot half 9, en 's-zondags van 9.30 tot 12.30 uur. Ieder stemgerechtigde krijgt een persoonlijke oproep. By de rondvraag werd gevraagd om wat meer vaart te zetten aan de woningbouw op 't Veulen. Hierover zal nog een aparte verga dering belegd worden, waarbij iedereen welkom is, maar vooral de woningzoekenden. Deze vergadering waarbij de betreffende wethouders aanwezig zullen zijn zal nu worden gehouden op 20 maart a.s. om 8 uur en niet op 21 februari zoals in het Dagblad voor Noord Limburg staat vermeld. Houdt deze datum vrij. Andere vragen betreffende de verkeerssituatie zijn inmiddels aan de gemeente doorgegeven. Bij opdooi van wegen zullen borden worden geplaatst. Omstreeks 11.00 uur sloot de voorzitter de ondanks het winterweer goed bezochte vergadering. Namens de Carnavalsvereniging "'t Dartele Veulen" wordt Prins Harry VIII en zijn Prinses een receptie aangeboden in de "Peri stal" en wel op zondag 28 januari 1979 van 20.00 tot 22.00 uur Muziek "De Tofra's". BESTUUR CARNAVALSVER. "»t DARTELE VEULEN"

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1979 | | pagina 8