FANFARE-DRUMBAND "ST.CATHARINA" - De repetitie van dinsdag 26 december komt te vervallen i.v.m. 2e Kerstdag. Be eerstvolgende repetitie ie dinsdag 2 januari. Wij wensen de leden prettige kerstdagen toe. KERSTSTERREN-AKTIB De zaterdag j.l. gehouden kerststerren-aktie is wederom 'u succes geworden. Dankzij de medewerking van de leden enerzijds en de kopers anderzijds kon de bodem van de kas weer enigszins bedekt worden. In het bijzonder zijn wij dank verschuldigd aan bloemenkweker Wim Janssen voor zijn bemiddeling bij de aankoop en voor de opslag van de kerststerren. Aan allen onze oprechte dank. Bestuur fanfare-drumband "St.Catharina1 NIEUWJAARSCONCERT Evenals^voorgaande jaren zal ook nu op 1 januari de blaaskapel "Die Frohliche Rübensammler" het "Nieuwjaarsconcert" verzorgen. Het concert zal voornamelijk bestaan uit "Egerlander" muziek, doch ook het meer populaire genre zal ten gehore worden gebracht. Wij nodigen U allen uit om het nieuwe jaar samen met ons muzikaal te beginnen onder het genot van 'n drankje en fn oliebol (U aan geboden door de dames der muzikanten). Aanvang 11.^5 uur. BALLONWEDSTRIJD Zoals gemeld in de vorige editie van de "Ruuper" publiceren wij thans de prijswinnaars der "Ballonwedstrijd". 1e prijs: Deritya Reintjes, Lorbaan 1, Veulen vindplaats: Neder over Henbeek (België) 135 tan. 2e prijs: Donis v/d Burgt, Middelijk Vt, Horst vindplaats: Bossut-Gottechain (België) 125 km. 3e prijs: Esther Haagens, Mr. de Haanstraat 15, Leunen vindplaats: Diest (België) 90 km. 'te prijs: Ingeborg Janssen, Heidseweg 37» Heide vindplaats: Geel (België) 80 km. 5e prijs: Linda Wienen, Vullingsstraat 10, Leunen vindplaats: Oostham-Gephees (België) 75 tan» De prijswinnaars kunnen hun prijs afhalen bij de secretaris van de fanfare-drumband: P. Smits, Vullingsstraat 26, Leunen tel. 70k0. Zij die geen prijs hebben, doch waarvan het kaartje wel is gevonden, zullen dit binnenkort thuisgestuurd krijgen. Wij danken alle deel nemers voor hun medewerking.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1978 | | pagina 7