FANFARE-DROMBAND "ST.CATHARINA" Aktiviteiten: - Vrijdag 15 dec, a.s. dropping Vanwege het groot aantal deelnemers zal het vervoer geschieden met 2 bussen. Het vertrek is vanaf het gemeenschapshuis te Leunen en wel om 19.00 uur. De bijdrage in de kosten ad 2^50 per deelnemer zal in de bus worden geïnd. De deelnemers gelieve te zorgen voor potlood, papier en zaklantaarn. - zaterdag 16 december "Kerststerren-aktie". - Maandag 18 december is er repetitie i.p.v. dinsdag 19 december. KERSTSTERREN-AKTIE Vanwege de nimmer aflatende geldzorgen van onze vereniging en het welslagen van de "Kerststerren-aktie" verleden jaar, hebben wij gemeend 0 ook dit jaar wederom in de gelegenheid te stellen een of meerdere kerststerren van ons te betrekken. Wjj zijn er in geslaagd een prachtige partij in te kopen. Deze zullen D worden aangeboden voor de prijs van 6,- per stuk. Deze prijs is ongeveer gelijk aan de prijs van de bloemen handelaren. B krijgt ze echter voor deze prijs wel thuisbe zorgd. Steun deze aktie en haal zo'n bloemetje in huis. Wij (115 muzikanten) zijn daar zeer dankbaar voor. Wij komen a.s. zaterdag 16 dec. bij langs. D kunt ons verwachten vanaf 11,00 uur. Bestuur, dirigent en leden fanfare-drumband "St. Catharina" BALLONWEDSTRIJD Van de tijdens de "Muziekfeesten Leunen" opgelaten balonnen hebben zich inmiddels ongeveer 65 vinders gemeld. Daar dit aantal de laatste 1^ dagen nauwelijks meer is toegenomen, hebben wij gemeend de wedstrijd te moeten afsluiten. In de Ruuper van volgende week zullen wij de prijswinnaars bekend maken. Bestuur fanfare-drumband "St. Catharina"

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1978 | | pagina 7