K.P.J. LEUNEN Vrijdag 8 dec. a.s. verwachten we degene die aan de -uitwisseling meehelpen om 8 uur in zaal Martens. De uitwisseling met de afdeling Bergen is op zaterdag 16 december. We verwachten jullie om 1.30 bij Martens. Zondag 10 dec. hebben we een kringcross in de Rouwkuilen te Ysselsteyn. Degene die mee willen gaan worden om 9«15 uur bij het gemeenschapshuis verwacht. Zorg wel voor eigen vervoer. De afstanden en indelingen voor de cross zijn als volgt: Junioren 15 t/m 17 jaar Dames 1500 ra. Heren 1800 m. Senioren 18 jaar en ouder Dames 2500 m. Heren 45oo m. Elke deelnemer zorgt zelf voor spelden om de borstnummers te bevestigen. Na de cross is voor iedereen de prestatielocp. De afstand hiervan bedraagt 5 km. te lopen in max. 45 min. Na afloop is de prijsuitreiking bij J. Bos in Ysselsteyn. Wanneer er tenminste met 8 personen wordt deelgenomen kun je er gaan genieten van een stuk echte Limburgse vlaai. Woensdag 13 december wordt er een film gedraaid in de Gelderkoel te Heide. We mogen de titel helaas niet bekend maken, maar het is een bekende en zeer amusante film. Kom dus allemaal en neem je vriend of vriendin gerust mee, want het is de moeite waard. De aanvang is 19.45 uur. 22 december a.s. houden we onze jaarlijkse herderstocht. Dit jaar per fiets, Hoe laat e.d, krijgen jullie nog te horen. KERSTSTERREN-AKTIB Zaterdag 16 december is de grote "Kerststerren-sktie" van fanfare-drumband "St. Catharina" Houd D hier alvast rekening mee. Het Bestuur,

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1978 | | pagina 9