TERRE DES HOMMES, aktie adoptiekinderen Leunen. Nu de aktie voor onze Leunse pleegkinderen Momoh Kamara en Andrew Karim uit Sierra Leone nagenoeg beëindigd is, kunnen wij vertellen dat or tot op heden 103^,09 aan giften is binnengekomen. Hiermee kunnen we als dorp weer ruim een jaar onze eenmaal aangegane verplichtingen nakomen. Daarnaast is het ons bekend dat een aantal Leunse gezinnen zelf een kind geadopteerd heeft. Daar blijkt wel uit, dat ons dorp zich niet alleen bewust is van de noden van onze medemens in de derde wereld, maar er ook daadwerkelijk iets aan wil doen. De plaatselijke werkgroep vindt het erg fün, deze adopties voor de gemeenschaps te mogen regelen en zij bedankt bij deze al diegenen die meegeholpen hebben bij de aktie. Van Momoh Kamara (uit het Polio - Children - Home te Kambia) is intussen een bericht binnengekomen. Hij is nu overgegaan naar de tweede klas; hij was met zijn rappoht tiende van de tweeëntwintig kinderen. De pater beschrijft hem als een aardige beleefde jongen. Hij is nu eenmaal een poliopatiëntje, maar zijn gezondheid is verder in orde. Hij loopt zelfs vrij goed op krukken. Zijn familie is hem niet vergeten en stuurt hem regelmatig iets op. Wie nog verdere inlichtingen wil hebben over het werk van Terre des Hommes kan altijd bij onderstaande personen terecht. H. Boveé, Meester de Haanstraat 8 C. v.d.Meer-Looman, Weth.Reintjesstr. 31 G. Weijs-Egelmeers, Steegse Peelweg 16 FANFARE-DRUMBAND "ST.CATHARINA" Aktiviteiten; 12 december 15 december 16 december 18 december - Repetitie - Dropping De kosten van deelname bedragen 2,50 per persoon. Tijdstip van vertrek zal op de repe titie bekend worden gemaakt. - Kerststerren-aktie - Repetitie (dit is op maandagavond!!)

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1978 | | pagina 7