RIKAVONPEN IN LEUNEN De rikavond van 13 november hebben we weer achter de rug en na een gezellige avond gekaart te hebben kwam de volgend? uitslag uit de bus. Eerste prijs 550 punten Dhr. A.Lucassen, Leunen Tweede prijs 523 punten Dhr. Peeters, Horst Derde prijs 50*f punten Mevr.Peeters, Horst Vierde prijs k69 punten Dhr. B.Buyssen, Leunen Middelprijs ^17 punten Dhr. J.Goumans, Venray Alle belangstellenden vriendelijk bedankt voor de gezellige avond en D daadwerkelijke steun die U de voetbalclub hebt gegeven. Wij verwachten D allen weer op Maandag 27 november in Caf§ P.Martens waar onze volgende rikavond zal plaatsvinden. L.L.T.B. AFD. LEPNEN - VEULEN - HEIDE Vorige week vertelden wij U reeds van die 10% korting op al onze winkelartikelen t/m vrijdag 1 dec a.s. Wat wij afgelopen week nog extra binnen kregen, is iets groots. Wij menen, dat wij ni eenieder kunnen helpens Diverse ijzerwaren -- hang- en sluitwerk - bouten - schroeven sleutels zagen -- soldeerbouten enz. enz. Alle soorten poetsartikelen manden -- sorteerdozen regen kleding laarzen overalls carbolineum silolak coöperant alle soorten touw en zo zouden wij door kunnen gaan; stap liever eens rustig binnen, bekijk alles op Dw gemak, maar wacht niet tot het te laat is. Ook onze etalage geeft U een ruim overzicht. TE KOOPs Spruiten en prei. M Timmermans, Veulen tel 2016. Te Koop winter of voederwortelon, uien en kerstdennen met kluit; onderstel voor aanhanger, N. van de Sterren, Korte Heide 3a Maasbree tel. 0^765-1607

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1978 | | pagina 5