MUZIEKFEESTEN LEUNEN 1978 In het komende weekend organiseert fanfare-drumband "St.Catharina" 'n groots opgezet muziekfeest. Tijdens beide dagen is er een zeer gevarieerd programma met voor elk wat wils. Speciaal voor de jeugd is er op zondagmiddag 'n ballonwodstrijd met prachtige prijzen en 'n tweetal optredens van de vermaarde "Minimoterclub" uit Venray. De jeugd zal tevens in de gelegenheid worden gesteld om 'n ritje te maken in de bak van de mini-motor. Zaterdagavond is er een muziekfestival met medewerking van muziekverenigingen uit Brabant, Gelderland en Limburg met als slotstuk de bekende blaaskapel uit Helden-Beringe "Die Lustigen Freunde". Het zondagprograrama begint met 'n receptie vanwege het behalen van 'n 1e prijs in de 2e divisie door de drumband op het concours te Kronenberg, Daarna is er een non-stop programma met medewerking van tal van muziekverenigingen o.a. een optreden van drum- en showband Venray e.o. met muzikale begeleiding van "Die Froliche Rübensammler". Om 22,00 uur is de trekking van de loterij waarvan de hoofdprijs 'n Citroen 2CV*t is. Om 'n kans te maken op deze prachtige auto kunt U nog steeds loten verkrijgen bij de leden van de fanfare doch ook nog tijdens de muziek feesten. De stemmingsmuziek op zondagavond zal worden verzorgd door "De Smeleblaozers" uit Ysselsteyn. De festiviteiten vinden plaats in de hal van Automobielbedrijf J. van Gorp BV a/d Horsterweg. Aan dit bedrijf is onze vereniging veel dank verschuldigd vanwege het spontaan ter beschikking stellen van hun prachtige accomodatie. Mogen wij bij deze alle inwoners van Leunen, Veulen en Heide en om streken van harte uitnodigen om fn kijkje te komen nemen op dit festijn. Tevens wil het bestuur, leden en dirigent van fanfare drumband "St. Catharina" U bij deze bedanken voor Uw royale deelname aan onze loterij. Tot ziens. PROGRAMMA Zaterdag 50 sept.: 19.00 uur H. Mis in de kerk, opgeluisterd door fanfare "St.Catharina" 20.00 uur Muziekfestival m.m.v. fanfare-drumband "Wilona" Helenaveen fanfare "O.L.Vrouwe Gilde" Holthees blaaskapel "Muhle-Kapelle" Oploo blaaskapel "De Koperblaozers" Duiven blaaskapel "Die Lustigen Freunde" Zondag 1 okt.: 10.00 uur H. Mis in de kerk, opgeluisterd door de gezamenlijke koren van Leunen, Veulen en Heide.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1978 | | pagina 6