KLEUTER- EN BASISSCHOOL VEULEN Van 11 t/m 22 september werken beide scholen aan het project Dieren- Dierentuin - spel en speelgoed» Tot Kerstmis worden de onderwerpen van de projecten aangepast aan de leesmethode van klas 1. Leer en opvoedingsdoelen van dit project: a) leren nauwkeurig waarnemen (alle zintuigen gebruiken) b) liefde en verantwoording voor dieren bijbrengen c) samen leren spelen met elkaar, met dieren en met speelgoed Dit alles aangepast aan de leeftijd van de leerling. Maandagmorgen 11 sept, van 11 tot 12 gaan we bij enkele kinderen thuis kijken naar dieren in en om het huis. Aan de hand van een filmpje over de dierentuin wekken we bij de kinderen belangstel ling voor minder bekende dieren. Wilt U donderdagmorgen plaatjes van dieren en voor kleuters en klas 1 en 2 ook speelgoeddiertjes meegeven (diertjes van naam voorzim) Programma van de eerste dagen: maandag waarneming; dinsdag leer- gesprek; woensdag filmpje; vanaf donderdag werken we met het meegebrachte materiaal. Volgende week meer informatie over dit project. L.V.B. VEULEN Na een rustperiode van enkele maanden hebben we dinsdag 12-9 onze eerste vergadering van ons nieuw programma om 8 uur in zaal Dirkx Deze avond wordt verzorgd door de Heer Reintjes van de Rabobank een avond over financiën. Dit beloofd een intresante en leerzame avond te worden. Het bestuur hoopt dan ook op een grote opkomst. Ook nieuwe leden zijn van haf-te welkom op deze avond! 26 sent, gaan we naar C&A in' Venlo om de Najaarsmodeshow te zien. We worden om 7.30 u. aan de zaak verwacht. Hieraan kunnen 25 leden deelnemen. Opgave op eerste vergaderavond. Cursus Macramé. Deze cursus van 8 lessen begint op 5 oktober. Aan cursus kunnen 10 leden deelnemen. De laatste lessen kunnen ook gevolgd worden door de leden die het vorig jaar deze cursus volg den. Opgave op onze eerste vergadering. Cursus in kringverband. Cursus "algemene ontwikkeling11 In kringverband wordt een vervolg cursus "Algemene Ontwikkeling" georganiseerd. De. lessen worden gegeven op maandagavond in de dependance van de mavo te Venray. De cursus bestaat uit 10 avonden, 2 lessen van *f5 min. per avond. Aanvang cursus maandag 2 oktober om 19.30. Overige cursusavonden aanvang 20.00 uur. Onkosten ca. ^5»= (koffie

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1978 | | pagina 9