Een goed voorbeeld is de verkoop geweest van vis, die ook niet rendabel bleek te zijn. Er gaat een brief naar de gemeente dat de dorpsraad er niet voor is, In verband met het bestemmingsplan van Leunen zal het Dagelijks Bestuur van de dorpsraad bij de gemeente nader informeren, om er in augustus in de dorpsraad op terug te komen. Kermis Tot veel ongenoegen is er dit jaar weer geen draaimolen in Leunen geweest. Wij willen daarom informeren waarom deze er niet was en proberen dat er volgend jaar wel een zal zijn. S.S.O. buurtwerk verzorgt al geruime tijd kursussen voor bestuursleden en medewerkers van dorps-, wijkraden organisaties, verenigingen, ouderkommissies enz. De inhoud wordt al naar gelang de belangstelling mede door de deelnemers zelf bepaald. Gewoonlijk zijn vaste onderdelen o.a. discussie- en vergadertechniek verslag maken, publiciteit en "sociale kaart". Bij voldoende belangstelling organiseert S.S.O. dit najaar weer zo'n cursus. D kunt zich opgeven telefonisch of schriftelijk bij S.S.O. Buurt werk, Bergweg 4 Venray tel: 3730. Ook kunt 0 dan desgewenst Uw belangstelling voor bepaalde onderwerpen aangeven. De gids Leunen - Veulen zal in het najaar bijgewerkt worden. De. bedoeling is- in de vorm van een inlegvel met wijzigingen. Verder zijn er klachten binnengekomen over het plein vóór de kleuterschool Er ligt daar vaak glas, wat gevaarlijk is voor de kinderen. Wij hebben bij de gemeente geïnformeerd en hoorden dat de veegraachine daar 1 keer in de 14 dagen komt. Maar mochten er tussendoor evenementen in het dorp zijn, dan zullen wjj dit zo mogelijk voortaan doorgeven en komen zij het daarna ook vegen. Hierbij willen wij wel medewerking vragen aan iedereen om geen glas achter te laten op dit plein. Volgende dorpsraadvergadering 14 augustus. RABOBANK LEUNEN Verkoop posters a ƒ1van "De Hollandse Molen", zolang de voor raad strekt. De busreis naar Horb (Zwarte Woud') van 28/8 tot 2/9 is volgeboekt. Dezelfde reis wordt echter ook t .rganiseerd van 4/9 tot 9/9 a.s. Informatie en aanmelding Rabobank Albionstraat 30a Leunen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1978 | | pagina 6